خدمات کامپیوتر و شبکه در محل

.خدمات کامپیوتر امروزه با پیشرفته‌تر شدن دنیای تکنولوژی اهمیت ویژه ایی پیدا کرده و برای همگان واضح شده است؛ زیرا بیشتر امور اداری و روزمره با کمک لپ تاپ‌ها یا کامپیوترهای رومیزی انجام می‌شود و بدون وجود تکنولوژی‌های ارائه شده عملاً انجام امور امری غیر ممکن به نظر می‌رسد. به عنوان مثال نرم افزار هایی مانند نرم افزار آفیس، نرم افزارهای حسابداری، نرم افزارهای اتوماسیون و… سبب تسهیل امور روزمره ادارات ، شرکت ها و مراکز گوناگون شده‌اند.

گاهی اوقات اطلاعات مهم و شخصی در هارد کامپیوتر شما می باشد و این که بخواهید کامپیوتر یا لپتاپ خود را به مغازه یا شرکت کامپیوتری ببرید ، چندین روز کامپیوتر یا لپتاپ آنجا بماند ، شما هم نمی دانید که چه کارهایی بر روی کامپیوتر ما انجام شده و حتی امکان مشاهده و انتقال فایل های شخصی شما می باشد .
نمیشود که به خاطر اطلاعات شخصی ،سیستم خراب باشد ؛ از طرفی خودتان هم اطلاعات زیادی برای تعمیر آن ندارید.

پس راه حل چیست ؟چگونه مشکل سیستم خود را رفع کنیم ؟

تنها با یک تماس با شرکت می توانید مشکل خود را در سریعترین زمان و در محل شما حل نمایید .
حتی در بعضی از موارد ممکن است نیاز به حضور تیم پشتیبان در محل شما هم نباشد و تنها با ریموت شدن از راه دور به سیستم شما مشکل رفع شود .

تنها با یک تماس کارشناسان ما در اسرع وقت به صورت حضوری و یا ریموت از راه دور مشکل شما را برطرف خواهند کرد .

درصورتی که شرکت ها و سازمان ها با آسا سیستم قرارداد پشتیبانی داته باشند ، پشتیبانی کامپیوترها به صورت ادواری از خصوصیات منحصر به فرد این شرکت است که میتوان گفت بخشی از رضایت مشتریان ارائه این خدمات به صورت منظم در طول ماه توسط کارشناسان بوده است.

آسا سیستم با شرکت های بازرگانی ، تولیدی ، پیمانکاری و … زیادی در محدوده شهر و استان قزوین و بصورت انلاین در سراسر کشور و … خدمات پشتیبانی ارائه می نماید .

پشتیبانی کامپیوتر یکی از خدمات شرکت آسا سیستم می باشد؛ که بیش از 10 سال در این زمینه سابقه کاری دارد. این شرکت با بسیاری شرکتهای خصوصی و دولتی قراداد نگهداری کامپیوتر دارد و همواره سعی در کسب رضایت مشتری با ارئه خدمات مطلوب و به موقع چه به صورت تلفنی ، اینترنتی و حضوری داشته است.

 

برخی از خدمات کامپیوتر از جمله :

بازدید دوره‌ای از كلیه مراكز
تهیه و تنظیم شناسنامه سخت‌افزاری
سرویس اولیه كلیه سیستمها
تعمیر دستگاه‌های معیوب و نصب نرم‌افزار
انجام رفع نواقص بر اساس اعلام كارفرما
به روز رسانی آنتی ویروس و نصب patch های امنیتی
ارائه مشاوره جهت بهینه‌سازی سیستم‌های رایانه‌ای

نصب انواع سیستم عامل ها (ویندوز،لینوکس و …)
نصب انواع برنامه های جانبی
دانلود فایل های حجیم و مورد نیاز
راه اندازی شبکه
حل مشکلات کامپیوتری و شبکه
نصب برنامه های گوشی ،رفع ایراد و فلش گوشی
و …

مناطق و شرکت های تحت قرارداد پشتیبانی کامپیوتر در قزوین

شهرک صنعتی البرز:
شهر صنعتی البرز منطقه‌ای صنعتی در شهرستان البرز در استان قزوین است؛ و شهری مهاجرنشین با طول عمر ساخت ۸۰سال است که در مجاورت نصرت آباد قرار دارد و زبان مردم این شهر آذری، فارسی، گیلکی و کردی است شهر صنعتی البرز یک منطقه صنعتی (شهرک صنعتی) در ۱۴ کیلومتری قزوین است که بیش از ۵۰۰ واحد تولیدی و خدماتی در آن قرار دارند. شهر صنعتی البرز و همچنین شهرک صنعتی لیا در محدوده مستقیم شهر الوند واقع شده‌اند این شهر یکی از بزرگ‌ترین شهرهای صنعتی ایران است.

شهرک صنعتی لیا

شهرک صنعتی کاسپین

شرکت ها و سازمان های دولتی واقع در شهر قزوین

شرکت آسا سیستم آماده عقد قرارداد با سازمان ها و شرکت ها جهت پشتیبانی سیستم ها به صورت دوره ای و با هزینه کمتر خواهد بود