چه دلیلی برای راه اندازی شبکه توسط یک تیم متخصص وجود دارد؟ آیا برای راه اندازی شبکه نیاز به طراحی شبکه با توجه به نیازهای سازمان و برنامه ریزی های مدیریتی برای ایجاد زیر ساخت شبکه ای برای نیازهای سازمان در آینده ، وجود دارد؟ مگر نمی شود مراحل استقرار و نصب شبکه خود را به دست یک مسئول آی تی که به تازگی استخدام کرده ایم بدهیم ؟ و چون حقوق می گیرد باید به خوبی شبکه سازمان را راه اندازی کند ، بی شک مدیران سازمانهایی که به فکر کیفیت و طول عمر شبکه هستند راه اندازی شبکه را به دست متخصصانی که چندین سال در زمینه شبکه و امنیت کار کرده اند و شناخت کافی از آسیب های احتمالی شبکه در آینده دارند می سپارند و بسیار مایل هستند که این تیم دارای نام و نشان رسمی و ثبت شده و به راحتی قابل دسترس باشند.
درصورتی که شما شرکت و یا سازمانی هستید که هزینه راه اندازی و استقرار شبکه نسبت به کیفیت راه اندازی شبکه نقش بسیار مهمی دارد و کیفیت راه اندازی و نصب شبکه در سازمان زیاد برایتان مهم نیست ، آسا سیستم اصلا گزینه خوبی برای شما نخواهد بود و راهکارهای راه اندازی شبکه آسا سیستم مناسب سازمان شما نخواهد بود و بهتر است با شرکتهای دیگری که نصب و راه اندازی شبکه ارزان و با ارزش کیفی کم ارائه می دهند وارد بحث شوید.عدم راه اندازی اصولی شبکه چه مشکلی را برای سازمان شما پیش خواهد آورد؟شما میتوانید پروژه راه اندازی شبکه شرکت خود را با پائین ترین قیمت به شرکت های زیادی که در این حوزه فعال هستند بسپارید اما باید خودتان را نیز برای دست و پنجه نرم کردن با اختلالات و مشکلات شبکه که احتمالا در آینده مواجه خواهید شد آماده کنید! عدم راه اندازی یکپارچه و اصولی شبکه علاوه بر هدر دادن هزینه های شما برای راه اندازی و نگهداری شبکه، میتواند هزینه های سنگینی را در آینده برای عیب یابی و رفع اختلالات شبکه به سازمان تحمیل کند. در شبکه هایی که به طور جزیره ای و غیر استاندارد راه اندازی میشوند، عیب یابی و شناسایی مشکلات شبکه کاری سخت و زمان بر میباشد. پروسه عیب یابی و شناسایی علل اختلالت یک شبکه غیر یکپارچه، ممکن است وقفه های زیادی را در روند شبکه ایجاد کند که این امر باعث ایجاد وقفه در کار پرسنل، اهداف سازمانی و در نهایت ضرر مالی شرکت شود. متخصصان نصب شبکه آسا سیستم با ارائه راهکارهای منطقی برای یکپارچگی شبکه متناسب با نیازها و استراتژی های سازمان ، به رفع مشکلات زیرساخت های شبکه میپردازند. یکپارچه بودن زیرساخت های شبکه منابع سازمان، نقش حیاتی در برنامه ریزی منابع دارد لذا با استفاده از خدمات راه اندازی شبکه آسا سیستم میتوانید سازمان خود را طبق استانداردهای روز دنیا شبکه کنید و قدمی محکم برای یکپارچگی سازمان خود بردارید.

متخصصان آسا سیستم اهداف و نیازهای سازمان را مورد تحلیل قرار میدهند و سپس اقدام به ارائه راهکارها و solution برای طراحی و نصب شبکه یکپارچه و منسجم میکنند. با توجه به اینکه سازمانها برای برنامه ریزی و مدیریت یکپارچه منابع خود، باید از زیرساخت های شبکه یکپارچه و استاندارد برخوردار باشند، متخصصان شبکه آسا سیستم با طراحی و پیاده سازی یک شبکه یکپارچه مطابق با استاندرادهای روز دنیا، سازمانها را برای کنار گذاشتن سیستم های سنتی جزیره ای و مکانیزه کردن خدمات از طریق یکپارچه سازی فرآیندها یاری میکند.
با راه اندازی شبکه یکپارچه توسط متخصصان نصب شبکه آسا سیستم، دیگر نگرانی برای عدم توسعه شبکه خود نخواهید داشت و شبکه شما با انعطاف پذیری بالا با توجه به طراحی اولیه آن توسط طراح شبکه آسا سیستم در مقابل توسعه های بعدی سازمان شما کم نخواهد آورد! ، چرا که همزمان با رشد و توسعه سازمان، شبکه یکپارچه نیز را میتوان به راحتی توسعه داد. اگر شما نیز از عدم پشتیبانی دلسوزانه و مشکلات شبکه در سازمان خود کلافه شده اید، با آسا سیستم تماس بگیرید و حس فوق العاده ای از یکپارچگی شبکه حرفه ای در سازمان خود تجربه کنید.