طراحی سایت آرایشگاهی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

1- صفحه اصلی:

در صفحه اصلی شرح کلی از خدمات و محصولات قابل ارائه به مشتری ذکر می گردد به طوری که هرکسی با مراجعه به سایت و مشاهده صفحه اصلی از نوع کسب و کار و خدمات و محصولات قابل ارائه اطلاع می یابد. 

مثلا اگر محصولی برای فروش دارید یا خدماتی جداگانه برای داماد یا عروس انجام  میدهید، شرح مختصری از آنها را در دسته بندی مشخص قرار دهید.برای مثال اگر آرایشگاه زنانه و یا مردانه برای ارائه خدمات به عروس یا داماد دارید پیشنهاد ما به شما این است که  تالارهایی را برای معرفی در سایت خود قرار دهید که مناسب با شرایط مختلف مشتریانتان باشد. اینکار باعث میشود تا خیلی از مشتریان دیگر نیاز به پیدا کردن تالار نداشته باشند و به آن تالارهایی گفته شده توسط شما مراجعه کنند.

barbershop design

2- بخش نوبت دهی آنلاین:

این روزها که همه با اینترنت سرو کار دارند و خیلی از کارهای خود را با اینترنت انجام میدهند بسیار راحت تر هستند که بجای تماس یا مراجعه حضوری درخواست نوبت خود را به صورت آنلاین انجام دهند. پس چه بهتر است شما این موضوع را هم در طراحی سایت آرایشگاه در نظر داشته باشید.

3- بخش محصولات:

علاوه بر معرفی آرایشگاه خود به مشتری ،می توانید فروشگاهی را به سایت خود اضافه نمایید و به کسانی که از خدمات آرایشگری شما استفاده نمی کنند نیز محصول مورد نظر آن ها را بفروشید.

در این بخش میتوانید محصولات مربوط به کارتان مانند رنگ مو،ماسک و حتی وسایلی مانند سشوار،شانه و …را برای فروش بگذارید.

4- بخش نمونه کارها:

بسیاری از افراد برای اینکه بدانند شما از عهده‌ی خواسته‌های آنها برمی‌آیید دوست دارند به نمونه کارهایی که توسط شما انجام شده مراجعه کنند. پس بهتر است در طراحی سایت خود یک صفحه ی مشخص را به نمونه کارهای خود اختصاص بدهید.

5- بخش دانستنی ها:

این بخش اهمیت زیادی دارد چرا که افراد برای کسب اطلاعات راجع به چیزهایی که نیاز دارند پیرامون کار شما بدانند به این بخش مراجعه میکنند واگر محتوای خوبی داشته باشد باعث میشود مدت زمان بیشتری در سایت شما باشند و این تاثیر مطلوبی در بازدید از سایت شما دارد.

6- بخش پرسش و پاسخ:

می توانید قسمتی را جهت پاسخگویی به سوالات مشتری تحت عنوان بخش پرسش و پاسخ ایجاد نمایید. 

7- بخش تماس باما:

در این بخش شما باید اطلاعات تماس خود را قرار بدهید.این اطلاعات شامل آدرس محل کار (و نقشه محل )و شماره های تماس و … میباشد.

مزایای طراحی سایت آرایشگاهی

  • تازه بودن بازارکار در اینترنت
  • کسب و کار شما محدود به منطقه خودتان نمیباشد بلکه میتوانید در سطح شهر یا کشور محبوب شوید
  • میتوانید با استفاده از سایت بیشتر دیده شوید و برند سازی کنید
  • برای فروش اینترنتی خود نیازمند مغازه یا انبار نیستید
  • میتوانید درصدی را از تالارها یا فیلم بردارانی که معرفی میکنید دریافت کنید
  • اگر در طراحی سایت آرایشگاهی شما بخش فروش راه اندازی شده باشد،خیلی از مشتریانی که فقط میخواهند وسائل مربوطه را بخرند به سمت خود جذب میکنید
Tags:
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آسا سیستم می باشد

Please publish modules in offcanvas position.