امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

امروزه حتی کاربرانی که از اینترنت سررشته ای ندارند و یا اهل وب سایت و به اصطلاح وب گردی نمیباشند از اطرافیان خود میخواهند تا در اینترنت یک جستجویی را انجام داده تا شاید ملک و زمین مورد نظرشان را پیدا نموده و یا حتی مشتری خوبی را پیدا نموده و آن را بفروشند. چرا که باید قبول داشته باشیم تبلیغات از نوع سنتی امروزه چندان جایگاه مطمئن و مستحکمی نسبت به گذشته ندارند. بنابراین وجود یک سایت املاک حتی اگر جزء این صنف هم نیستید میتواند آینده شغلی شما را دگرگون نماید.مطمئنا داشتن یک وب سایت در زمینه خرید و فروش ملک و زمین باعث خواهد شد افراد و صاحبان مشاغل دیگر شما را بهتر بشناسند و از این فرصت میتوانید نهایت استفاده را نمایید. شاید این اصطلاح دلالی علمی را شنیده باشید. این اصطلاح به این معنا میباشد که در قبال پیدا کردن مشتری و متصل کردن خریدار و فروشنده میتوانید پورسانت خوبی را از این راه به دست بیاورید حتی بدون اینکه دارای جای فیزیکی برای این کار داشته باشید.
طراحی این سایت و سایت هایی از این دست باید دارای ظاهر جذاب و منحصر به فردی باشد تا کاربران بتوانند ساعتها در این وب سایت مشغول به گشت و گذار باشند. البته وجود بخش بنگاه های معاملات املاک هم میتواند به عنوان یک بخش ویژه در وب سایت املاک شما وجود داشته باشد. بطوریکه با اوج گرفتن سایت شما و هجوم کاربران برای بازدید وب سایت شما, بنگاه های معاملات املاک خواستار قرار دادن پروفایل املاک به صورت آنلاین در سایت شما خواهند شد.علاوه بر همه اینها میتوانید با گرفتن تبلیغات بنری بزرگ با تعرفه بندی های مختلف درآمد خود را در سایت افزایش دهید. کاربران و صاحبان کسب و کارها دوست دارند تا در سایت پربازدید شما به خوبی دیده شوند, بنابراین برای این کار پول بیشتری را در مقایسه با سایر رقبای خود خرج مینمایند. هم اکنون با کمی جستجو در فضای مجازی و دیدن چند وب سایت متوجه خواهید شد که وجود چنین تبلیغاتی در وب سایت ها میتواند باعث جاری شدن یک خون تازه به لحاظ درآمدی در قلب وب سایت مربوطه گردد.

amlak webdesign
محصول مشاور املاک یک سیستم فایل قوی که شما می­توانید با ارائه فایل­ ها در قالب فایل معمولی یا ویژه در آمد در مقابل نمایش اطلاعات کامل فایل­ ها در آمد کسب کنید.
در این سیستم شما می­توانید از جانب مشاورین املاک، دیگر که در سایت شما عضو می­شوند و کاربران که برای دیدن اطلاعات کامل نیاز به شارژ حساب دارند و همچنین برای فایل­ های فروش فوری که نیاز به نمایش در صفحه اصلی دارند درآمد کسب نمائید همچنین بخش فایل­های طلائی نیز یک فرآیند مجزای درآمد زائی محسوب می­شود.

Tags:

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

آیا دوست دارید نام و محصولات و خدمات شما در نتایج گوگل اول باشد؟
امروزه بسیاری از مردم برای پیدا کردن خدمات و محصولات مورد نظرشان از اینترنت استفاده می کنند.
طراحی وب‌سایت برای اعتبار و معرفی خدمات و محصولات مفید است و برای معرفی وب سایت به مشتریان راه های مختلفی وجود دارد، اما موثرترین روش بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو است.
برای اینکه افراد خدمات و یا محصول مورد نظرشان را از طریق موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و دیگر موتور های جستجو پیدا می کنند.
ما وب سایت شما را برای موتورهای جستجو بهینه می کنیم تا محصولات و خدمات شما در صفحه اول نتایج جستجو نمایش داده شود. این امر باعث می شود که مشتری خیلی زود شما را پیدا کند.
خدمات طراحی سایت و مزایایی که طراحی سایت برای کسب وکارها و مشاغل دارد با گسترش یافتن بهره گیری از اینترنت دیگر برای مشاغل پنهان نمی باشد و بازاریابی اینترنتی توانسته است به عنوان فاکتوری مهم و استراتژی سازنده در جهت ارتقا بخش فروش و مارکتینگ کسب و کارها شود. طراحی سایت ، طراحی اپلیکیشن توانسته است معرفی روشنی از خدمات و سرویس هایی که کسب و کارها برای مشتریان خود دارند را فراهم نماید. کاربران به راحتی وارد طراحی سایت شما می شوند و متناسب با نیاز و خواسته خود وارد صفحه و بخش مورد نظر می شوند و به کسب اطلاع اقدام می نمایند.
اگر شما در حال مشاهده این صفحه هستید، حتماً تمایل به راه‌اندازی یک وب‌سایت دارید و یا دارای وب‌سایت هستید و تمایل به ارتقا کیفیت آن یا داشتن یک وب‌سایت جدید دارید. اگر انتخاب نهائی شما باشیم با افتخار در کنارتان خواهیم بود.ارتباط ما با مشتریان همیشه یکی از مهم‌ترین اهداف شرکت بوده است و در کلیه مراحل کار و پیشرفت پروژه در کنار شما هستیم.
کدام یک از محصولات آسا سیستم مناسب کسب و کار شما می باشد؟

 

Tags:

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

مبلغ
ریال

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

الف – سفارش آنلاین

در صورتیکه یکی ازکارت بانکهای متصل به شبکه شتاب را

داشته باشید می توانید  آنلاین سفارش دهید

 شماره گیری کد زیر با موبایل (از هر کارتی بدون کسر کارمزد)

ب – سفارش آفلاین

در صورتیکه نمی خواهید آنلاین سفارش دهید

پس از انتخاب سیستم ارسال ایمیل انبوه دلخواه خود و واریز تعرفه آن

به یکی از شماره حسابهای ذیل به یکی از ایمیل های ذیل اطلاع دهید

تا سفارشتان در اسرع وقت به ایمیل شما ارسال گردد

اطلاعات حساب بانکی جهت واریز هزینه ها

شماره حساب سیبا بانک ملی: 0207639066007

شماره کارت :6037997216775800

شماره شبا : IR55 0170 0000 0020 7639 0660 07

شماره حساب سپهر بانک صادرات:0208345509006

شماره کارت صادرات :6037691148598147

شماره حساب ملت : 4420429648

شماره کارت :6104337879086682

شماره شبا : IR11 0120 0200 0000 4420 4296 48

نام صاحب حساب :آرمین سرخوش افشار

شماره گیری کد زیر با موبایل 

شماره حساب بيت كوين :


19EBmpwmCHEP4uz1ELx9Kc5BwML5p4mwKC

Tags:

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

چه دلیلی برای راه اندازی شبکه توسط یک تیم متخصص وجود دارد؟ آیا برای راه اندازی شبکه نیاز به طراحی شبکه با توجه به نیازهای سازمان و برنامه ریزی های مدیریتی برای ایجاد زیر ساخت شبکه ای برای نیازهای سازمان در آینده ، وجود دارد؟ مگر نمی شود مراحل استقرار و نصب شبکه خود را به دست یک مسئول آی تی که به تازگی استخدام کرده ایم بدهیم ؟ و چون حقوق می گیرد باید به خوبی شبکه سازمان را راه اندازی کند ، بی شک مدیران سازمانهایی که به فکر کیفیت و طول عمر شبکه هستند راه اندازی شبکه را به دست متخصصانی که چندین سال در زمینه شبکه و امنیت کار کرده اند و شناخت کافی از آسیب های احتمالی شبکه در آینده دارند می سپارند و بسیار مایل هستند که این تیم دارای نام و نشان رسمی و ثبت شده و به راحتی قابل دسترس باشند.
درصورتی که شما شرکت و یا سازمانی هستید که هزینه راه اندازی و استقرار شبکه نسبت به کیفیت راه اندازی شبکه نقش بسیار مهمی دارد و کیفیت راه اندازی و نصب شبکه در سازمان زیاد برایتان مهم نیست ، آسا سیستم اصلا گزینه خوبی برای شما نخواهد بود و راهکارهای راه اندازی شبکه آسا سیستم مناسب سازمان شما نخواهد بود و بهتر است با شرکتهای دیگری که نصب و راه اندازی شبکه ارزان و با ارزش کیفی کم ارائه می دهند وارد بحث شوید.عدم راه اندازی اصولی شبکه چه مشکلی را برای سازمان شما پیش خواهد آورد؟شما میتوانید پروژه راه اندازی شبکه شرکت خود را با پائین ترین قیمت به شرکت های زیادی که در این حوزه فعال هستند بسپارید اما باید خودتان را نیز برای دست و پنجه نرم کردن با اختلالات و مشکلات شبکه که احتمالا در آینده مواجه خواهید شد آماده کنید! عدم راه اندازی یکپارچه و اصولی شبکه علاوه بر هدر دادن هزینه های شما برای راه اندازی و نگهداری شبکه، میتواند هزینه های سنگینی را در آینده برای عیب یابی و رفع اختلالات شبکه به سازمان تحمیل کند. در شبکه هایی که به طور جزیره ای و غیر استاندارد راه اندازی میشوند، عیب یابی و شناسایی مشکلات شبکه کاری سخت و زمان بر میباشد. پروسه عیب یابی و شناسایی علل اختلالت یک شبکه غیر یکپارچه، ممکن است وقفه های زیادی را در روند شبکه ایجاد کند که این امر باعث ایجاد وقفه در کار پرسنل، اهداف سازمانی و در نهایت ضرر مالی شرکت شود. متخصصان نصب شبکه آسا سیستم با ارائه راهکارهای منطقی برای یکپارچگی شبکه متناسب با نیازها و استراتژی های سازمان ، به رفع مشکلات زیرساخت های شبکه میپردازند. یکپارچه بودن زیرساخت های شبکه منابع سازمان، نقش حیاتی در برنامه ریزی منابع دارد لذا با استفاده از خدمات راه اندازی شبکه آسا سیستم میتوانید سازمان خود را طبق استانداردهای روز دنیا شبکه کنید و قدمی محکم برای یکپارچگی سازمان خود بردارید.

متخصصان آسا سیستم اهداف و نیازهای سازمان را مورد تحلیل قرار میدهند و سپس اقدام به ارائه راهکارها و solution برای طراحی و نصب شبکه یکپارچه و منسجم میکنند. با توجه به اینکه سازمانها برای برنامه ریزی و مدیریت یکپارچه منابع خود، باید از زیرساخت های شبکه یکپارچه و استاندارد برخوردار باشند، متخصصان شبکه آسا سیستم با طراحی و پیاده سازی یک شبکه یکپارچه مطابق با استاندرادهای روز دنیا، سازمانها را برای کنار گذاشتن سیستم های سنتی جزیره ای و مکانیزه کردن خدمات از طریق یکپارچه سازی فرآیندها یاری میکند.
با راه اندازی شبکه یکپارچه توسط متخصصان نصب شبکه آسا سیستم، دیگر نگرانی برای عدم توسعه شبکه خود نخواهید داشت و شبکه شما با انعطاف پذیری بالا با توجه به طراحی اولیه آن توسط طراح شبکه آسا سیستم در مقابل توسعه های بعدی سازمان شما کم نخواهد آورد! ، چرا که همزمان با رشد و توسعه سازمان، شبکه یکپارچه نیز را میتوان به راحتی توسعه داد. اگر شما نیز از عدم پشتیبانی دلسوزانه و مشکلات شبکه در سازمان خود کلافه شده اید، با آسا سیستم تماس بگیرید و حس فوق العاده ای از یکپارچگی شبکه حرفه ای در سازمان خود تجربه کنید.

Tags:
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آسا سیستم می باشد

Please publish modules in offcanvas position.