ثبت کسب و کار در گوگل

folder_openبلاگ
commentبدون دیدگاه
ثبت کسب و کار در گوگل

ثبت کسب و کار در گوگل یکی از مهمترین و سریعترین روش ها برای نمایش کسب و کار شما در گوگل می باشد که با هزینه بسیار پایینی قابل انجام است.  در این مقاله از سایت آسا سیستم، مزایا و نحوه ثبت کسب و کار در گوگل گفته شده است. اما برای جلوگیری از اسپم شدن و عدم ثبت همیشگی کسب و کار خود در گوگل مپ، به شما راهکاری داده شده است.

اگر می خواهید مشکلات کامپیوتری خود را در سریعترین زمان و در محل حل نمایید، اورژانس کامپیوتر در محل آماده سرویس دهی به شما در سراسر ایران می باشد.

یکی از کارهای مهم برای افزایش فروش سریع و نمایش کسب و کار شما در گوگل، ثبت کسب و کار در گوگل است.

با ثبت کسب و کار خود در گوگل می توانید خیلی سریع در گوگل دیده شوید و تماس های مشتریان خود را افزایش دهید.

چرا باید کسب و کار خود را در گوگل ثبت کنیم؟

با ثبت اطلاعات کسب و کار در گوگل، می توانید اطلاعاتی همچون نام کسب و کار خود (که تا حدی می تواند شامل کلمه کلیدی کسب و کار شما باشد)، تلفن، آدرس، لوکیشن محل کار شما و ساعت کاری را به مشتریان خود نمایش دهید.

برخی از امکانات مهم برای ثبت لوکیشن در گوگل مپ

 1. محل مکان های موردنظرتان را پیدا کنید
 2. نوع نقشه را تغییر دهید
 3. آدرس محل کار و خانه تان را ذخیره کنید
 4. بهترین مسیر تا مقصد را پیدا کنید
 5. از پیشنهادات گوگل مپ استفاده کنید
 6. مکان های مورد علاقه تان را ذخیره کنید
 7. تصویری ۳۶۰ درجه از مکان مورد نظرتان ببینید
 8. مکان لحظه به لحظه ی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید
 9. مکان دقیق خود را برای دوستانتان ارسال کنید
 10. محل پارک ماشین خود را ذخیره کنید
 11. نقشه ها را دانلود کنید تا بدون اینترنت هم بتوانید از آن ها استفاده کنید
 12. سؤال بپرسید (مخصوص سیستم عامل اندروید)
 13. نظرات و تصاویر خود را به اشتراک بگذارید و به تکمیل نقشه کمک کنید
 14. توقف های کوتاه بین مسیر را مشخص کنید
 15. از قبل برای حرکت خود برنامه ریزی کنید
 16. بعد از ثبت لوکیشن کسب و کار خود برای مسیریابی می توانید از نرم افزارهای مختلف مسیریابی همچون ویز، نشان، بلد، گوگل کپ و … استفاده کنید.

مزایای ثبت نام کسب و کار در گوگل

با ثبت کسب و کار در گوگل مپ، مشتری با جستجوی خدمات مورد نظر در گوگل می تواند شما را پیدا کند و به خصوص اگر در نزدیکی محل کار شما باشد، به همین دلیل نرخ تبدیل بسیار بالا رفته و به احتمال زیاد این مشتری برای شما سود خواهد داشت.

ثبت نام کسب و کار در گوگل مپ، در اکثر کشورهای دنیا انجام می شود به عبارت دیگر در سراسر دنیا از جمله کشورهای پیشرفته مانند آمریکا و انگلیس، تمامی کسب و کارها اطلاعات خود را در گوگل مپ ثبت می کنند.

ثبت کسب و کار در نقشه گوگل، علاوه بر این که به نفع کسب و کار می باشد، برای مشتریان سودمند می باشد. چرا که مشتری تنها با جستجوی خدمات مورد نظرش، آن را در نزدیکی محل خود پیدا کرده و با یک تماس بدون نیاز به خروج از خانه مشکل خود را رفع خواهد نمود.

 

بهترین راهکار برای ثبت قطعی کسب و کار شما در گوگل مپ

در این مقاله از سایت آسا سیستم قصد داریم شما را با نحوه ثبت کسب و کار در گوگل مپ آشنا کنیم، اما توجه داشته باشید که ثبت کسب و کار در گوگل مپ مشکلات خود را داشته، بخصوص اگر شما لوکال گاید (Local guide) پایینی داشته باشید، تلاش شما برای ثبت لوکیشن شما در گوگل منجر به اسپم شدن ثبت می شود و پس از آن حتی اگر توسط شخصی با Local Guide بالا ثبت شود، توسط گوگل پذیرفته نمی شود.

آسا سیستم شرایط اقتصادی کشور و حمایت از کسب و کارها و مشتریان، خدمت ثبت کسب و کار در گوگل مپ را با نازلترین قیمت (50 هزار تومان) انجام می دهد. 

توجه: پیشنهاد می شود خودتان کسب و کار خود را در گوگل ثبت نکنید و از همان اول با آسا سیستم تماس بگیرید تا مراحل ثبت مکان کسب و کار شما در گوگل انجام شود.

همان طور که گفته شد، ثبت لوکیشن توسط خود شما فقط منجر به اسپم شدن و در نتیجه عدم ثبت مکان کسب و کار برای همیشه خواهد شد.

برای ثبت محل کسب و کار خود در گوگل همین حالا با شماره 09398810709 تماس بگیرید و اطلاعات زیر را در واتس اپ برای ما ارسال نمایید. 

 

اطلاعات مورد نیاز برای ثبت کسب و کار در گوگل مپ

 • نام کسب و کار شما
 • دسته بندی کسب و کار شما
 • تلفن
 • آدرس
 • لوکیشن کسب و کار شما
 • ساعات کاری
 • عکس از محیط کسب و کار

پرداخت آنلاین

ویدیوهای آموزش ثبت کسب و کار در گوگل مپ

توجه داشته باشید اگر رتبه بالایی در لوکال گاید (Local Guide) ندارید به هیچ عنوان خودتان کسب و کار خودتان را در گوگل ثبت نکنید و کار را به متخصصان آسا سیستم بسپارید. زیرا ثبت اشتباه شما منجر به اسپم شناخته شدن کسب و کار و عدم ثبت همیشگی کسب و کار شما در گوگل می باشد و برای همیشه بازار بزرگ گوگل را از دست خواهید داد.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست