چگونه ماهانه 300 لیتر سهمیه بنزین 1500 تومانی بگیریم؟

در این مقاله قصد دارم شما را با روشی آشنا کنم که میتوانید ماهانه 300 لیتر سهمیه بنزین 1500 تومانی و حتی مابقی هزینه بنزین خود را نیز دریافت کنید.

در همه جای دنیا هدف از تاکسی های اینترنتی مانند اوبر و نمونه های ایرانی مانند اسنپ،ماکسیم و … اشتراک سفر می باشد ؛به این صورت که شما به عنوان راننده قصد دارید به جایی (داخل شهر یا خارج از شهر )بروید ،سفر خود را با هم سفرهای دیگر به اشتراک می گذارید تا کمی از هزینه های خودرو و بنزین شما جبران شود .

ولی در ایران بیشتر به جنبه درآمدزایی تاکسی های اینترنتی نگاه می شود و رانندگانی که در این حوزه مشغول به فعالیت هستند ناراضی هستند که کرایه ها پایین هست و برای ما صرف نمی کند .(اسنپ بهتر است یا ماکسیم ؟(از نظر کاربر راننده))

یا همه شاکی هستند که چرا شرکت های تاکسی اینترنتی از جمله اسنپ ،ماکسیم و … کرایه ها را افزایش نمی دهند ؛اگر شرکت های تاکسی اینترنتی کرایه های خود را بیش از حد افزایش دهند دیگر کسی از اسنپ،ماکسیم و … تاکسی درخواست نمی دهد و به جای آن از تاکسی تلفنی یا تاکسی بی سیم که جزو ناوگان رسمی تاکسیرانی محسوب می شود و امنیت بالاتری هم دارد استفاده خواهند کرد .

چگونه ماهانه 300 لیتر سهمیه بنزین 1500 تومانی بگیریم؟

بنده بعضی اوقات در اسنپ و ماکسیم هم فعالیت دارم و اتفاقا از قیمت کرایه ها خیلی هم راضی هستم .

سود بیشتر رانندگان تاکسی آنلاین با بنزین 3000 تومانی

حالا چطور می شود با وجود کرایه های پایین تاکسی های اینترنتی و بنزین لینری 3000 تومان باز هم سود برد ؟

بعد از سهمیه بندی بنزین شرکت های تاکسی اینترنتی اعلام کردند که در صورتی که شما حداقل 47 کیلومتر در هفته پیمایش داشته باشید به ازای هر 100 کیلومتر 7 لیتر بنزین سهیمه 1500 تومانی تا سقف 70 لیتر در هفته از طرف شرکت ملی فرآورده های نفتی به شما اختصاص داده خواهد شد و به کارت بانکی شما واریز خواهد شد و میتوانید هزینه بنزین خود را بصورت اعتباری از دستگاه های قرمز رنگ به پرداخت ملت در پمپ بنزین ها پرداخت نمایید .

فرقی نمی کند با کدام شرکت تاکسی اینترنتی کار میکنید و در آخر هفته مجموع پیمایش های شما در هفته محاسبه خواهد شد . و این شرکت های مجموع پیمایش های شما را به شرکت پخش فرآورده های نفتی اعلام خواهند کرد و این شرکت در صورتی که مجموع پیمایش شما بیشتر از 47 کیلومتر باشد سهمیه 1500 تومانی به کارت بانی شما واریز خواهد شد.

برای مثال 200 کیلومتر با اسنپ و 300 کیلومتر با ماکسیم پیمایش داشتید در مجموع 500 کیلومتر به ازای هر 100 کیلومتر 7 لیتر به حساب شما(در این مورد 35000 تومان) واریز خواهد شد .

علاوه بر این سهمیه ،شرکت اسنپ طرحی گذاشته که اگر در هفته 1000 کیلومتر پیمایش داشته باشید به ازای هر 100 کیلومتر به شما 20000 تومان پرداخت خواهد کرد .

با این طرح با وجود افزایش قیمت بنزین نه تنها سود شما کم نشده است بلکه هزینه های خودروی شما هم جبران خواهد شد و حتی سود بیشتری هم کسب خواهید کرد.

علاوه بر اینها شما با ثبت نام در اسنپ می توانید 400 هزار تومان پاداش دریافت کنید .

شرکت اسنپ بخشی به نام باشگاه رانندگان هم دارد که می توانید لاستیک و قطعات خودرو خود را با تخفیف ویژه از فروشگاه های عضو طرح خرید نمایید.

 

در اسنپ سفرهای بین شهری فعال نیست اما شما با ماکسیم می توانید سفرهای بین شهری هم داشته باشید ،مثلا اگر تصمیم داشته باشید از قزوین به تهران یا تاکستان سفر کنید می توانید سفری بین شهری از ماکسیم قبول کنید و با کرایه ای که دریافت میکنید هم هزینه بنزین خود را جبران خواهید کرد و هم سهمیه بنزین 1500 تومانی خواهید گرفت.

بنده این روش را در قزوین و شهرهای اطراف تست کردم و شما میتوانید در تمامی شهرهای کشور استفاده نمایید .

شما در یک منطقه ای از شهر کار شخصی دارید(برای مثال در شهر قزوین شما میخواهید از شهرک مینودر یا پونک به سمت راه آهن بروید و مقصد خود شما خیابان راه آهن هست ) اسنپ یا ماکسیم خود را روشن کرده و منتظر درخواست سفر به سمت پایین شهر یا راه آهن خواهید بود (در حال حاضر اینقدر درخواست ها زیاد هست که در هر ساعتی از شبانه روز به سمت همه مناطق شهر مسافر وجود خواهد داشت ) ممکن هست یک سفر مستقیم به سمت راه آهن داشته باشید یا با چند تا سفر کوتاه به سمت راه آهن حرکت داشته باشید . با این کار شما هم هزینه بنزین خود را دریافت خواهید کرد و هم کیلومتری را برای دریافت بنزین سهمیه پیمایش خواهید داشت .

پیشنهاد من به شما این است در همه شرکت های تاکسی اینترنتی که در شهر شما فعال هستند ثبت نام کرده تا درخواست سفرهای موردنظر شما که با مقصد شما یکسان باشد بیشتر باشد .

اگر در شهر قزوین هستید می توانید در اسنپ و ماکسیم به صورت هم زمان فعالیت داشته باشید .

سود بیشتر رانندگان اسنپ با بنزین 3000 تومانی

برای ثبت نام در اسنپ و دریافت پاداش لطفا کد معرف زیر را اعلام نمایید.

کد معرف اسنپ:3916233

برای ثبت نام در ماکسیم و دریافت پاداش لطفا کد معرف زیر را اعلام نمایید .

کد معرف ماکسیم :DRVD2D15627043

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up