اسنپ، تپسی و ماکسیم کدام یک بهتر است؟(از نظر راننده ها)

دنبال یک راه ساده و سریع برای درخواست خودرو هستید؟ با اپلیکیشن های درخواست خودرو آنلاین شما تمامی رانندگان اطرافتان را به صورت زنده می‌بینید. فقط کافیست مبدا و مقصدتان را مشخص کرده و درخواست خودرو دهید تا نزدیک‌ترین خودرو شما را تا مقصد همراهی کند. به وسیله پرداخت آنلاین و اعتباری دیگر نیازی به پول نقد نیست و شما به راحتی می‌توانید هزینه سفر خود را از طریق کارت اعتباری و افزایش اعتبار حساب کاربری خود پرداخت کنید. با فعالیت در اپلیکیشن های تاکسی آنلاین از جمله اسنپ، تپسی و ماکسیم از سهمیه بنزین 1500 تومانی برخوردار شوید.

همانطور که مشخص است این سرویس به شما کمک می کند تا با نصب یک برنامه به روی موبایل تان،‌ موقعیت خود را مشخص کنید و تاکسی های اطراف خود را برای رسیدن به مقصد فراخوانی کنید. شما می توانید مبلغ سفر را آنلاین پرداخت کنید و یا به صورت عادی به راننده پرداخت خود را انجام دهید.

مدتی هست که سرویس های تاکسی اینترنتی در ایران شروع به کار کرده اند و از پیشتازان این سرویس اسنپ و تپسی می باشند اما اخیرا رقبای جدیدتری اضافه شده اند. یکی از رقبای روسی ماکسیم می باشد که در این مقاله قصد داریم مزایا و معایب 3 نرم افزار اسنپ، تپسی و ماکسیم از نظر راننده بررسی نماییم.

اولین سرویس تاکسی انلاین در کشور ما با نمونه برداری از ایده تاکسی انلاین جهانی اوبر (Uber) شروع به فعالیت کرد، سپس تپسی رقیب جدی اسنپ شد. در این بین شرکت روسی ماکسیم هم به میان آمد و سرویس تاکسی آنلاین را برای ایران فعال کرد. سرویس های مبتنی بر مکان کاربر همیشه جذابیت خاص خود را داشته اند و بنا به ماهیت خود نیاز به داشتن اپلیکیشن موبایل برای یافتن محل دقیق کاربر دارند.

تاکسی های آنلاین هزینه های رفت امد را بسیار کم کرده است و از طرفی کیفیت حمل و نقل نیز زیاد شده است. تقریبا سرویس تاکسی های آنلاین جزو زندگی ما شده است و به دلیل این که اولین بار تاکسی آنلاین توسط اسنپ به ایران آمد، معمولا افراد تاکسی آنلاین را با نام اسنپ می شناسند. سرویس های تاکسی آنلاین از جمله اسنپ، تپسی، ماکسیم و … مشابه نمونه های خارجی آن از جمله اوبرمی باشد.

از برتری تاکسی انلاین نسبت به تاکسی تلفنی می توان به این مورد اشاره کرد که در تاکسی تلفنی یک طرف مسیر باید بدون مسافر سفر کرد و کسب و کار به محله محدود می شود اما در تاکسی انلاین پرتی وجود ندارد یعنی بعد از اینکه مسافر به مقصد رسید مجدد از همان نقطه سفر دیگری خواهد داشت و به یک محله محدود نمی شود. با گسترش تاکسی های آنلاین اسنپ، تپسی و ماکسیم و با شیوع کرونا اکثر تاکسی های تلفنی تعطیل شده اند.

سرویس تاکسی آنلاین ماکسیم ، اسنپ و تپسی:

مقایسه اپلیکیشن اسنپ، تپسی و ماکسیم از نظر راننده

در گذشته ثبت نام در تاکسی های آنلاین از جمله اسنپ، تپسی به صورت حضوری بود ولی با شیوع ویروس کرونا ثبت نام در اسنپ و تپسی به صورت غیرحضوری و اینترنتی شده است. البته ثبت نام در تاکسی آنلاین ماکسیم که از همان موقعبه صورت غیر حضوری و اینترنتی بوده است.

یکی از مزایای تاکسی های آنلاین ثبت نام سریع و آسان در نرم افزار به عنوان راننده می باشد. برای ثبت نام در اسنپ، تپسی و ماکسیم کافیست تا وارد سایت شوید و پس از وارد کردن شماره همراه، تکمیل اطلاعات شخصی، ارسال عکس، ارسال تصاویر کارت خودرو، بیمه و تکمیل تعهدنامه در کمتر از 5 دقیقه ثبت نام شما انجام شده و باید منتظر باشید تا اطلاعات شما توسط اسنپ، تپسی و ماکسیم تایید شود که این پروسه معمولا در کمتر از نیم ساعت یا یک ساعت انجام می شود.

پس از ثبت نام در تاکسی های آنلاین اسنپ، تپسی و ماکسیم اطلاعاعات ورود به اپلیکیشن راننده برای شما پیامک می شود و لازم است تا شما اپلیکیشن راننده اسنپ، اپلیکیشن راننده تپسی و اپلیکیشن راننده تپسی را از سایت انها یا از کافه بازار دانلود کرده و وارد برنامه راننده شوید.

قبل از شیوع کرونا برای فعال شدن حساب کاربری شما به عنوان راننده در اسنپ نیاز به گذراندن دوره آموزشی یکساعته در دفتر اسنپ در شهر مورد نظر بود که خوشبختانه با شیوع کرونا این بخش حذف شده است.

درصد کمیسیون ماکسیم، اسنپ و تپسی:

موضوع مهم در مورد این 3 نرم افزار کمیسیون می باشد؛ درصد کمیسیون اسنپ به ازای هر سفر 20 درصد می باشد وکمیسیون تپسی به ازای هر سفر 15 درصد می باشد، همچنین در ماکسیم برای سفرهایی که به صورت خودکار به راننده اختصاص می یابد کمیسیون 9 درصد و برای سفرهایی غیر خودکار 13 درصد می باشد.

یکی از امکانات خوب نرم افزار ماکسیم این است که شما می توانید هم زمان همه درخواست های خودرو را ببینید و بهترین آن ها را انتخاب کنید. درخواست خودرو در ماکسیم در دسته بندی های مختلف تقسیم می شوند از جمله این دسته بندی ها عبارتند از: نزدیکترین ها، یین شهری، حومه شهر، اقتصادی، دارای آدرس حدودی، مربوط به شرکت من، محدوده طرح ترافیک, محدوده کنترل آلودگی هوا، درخواست های فعلی، سفارش های رزرو، و همه موارد  البته که در آپدیت جدید اپلیکیشن اسنپ و تپسی می توانید هم زمان درخواست ها را با هم مشاهده کنید و قبل از پذیرفتن درخواست سفر توسط راننده دیگر و یا تمام شدن زمان قبول درخواست می توانید درخواست را قبول کنید.

یکی از ایرادات نرم افزار اسنپ در گذشته این بود که تا زمانی که فعالیت به عنوان راننده فعال بود و درخواست ها بر روی صفحه نمایش داده می شد، امکان خروج از اپلیکیشن نبود که خوشبختانه این ایراد رفع شده است.

درخواست خودرو بین شهری: در گذشته سفر بین شهری و حومه شهر در اسنپ و تپسی امکان پذیر نبود ولی این امکان در ماکسیم وجود داشت که راننده سفر بین شهری و حومه شهر هم داشته باشد و در حال حاضر خوشبختانه سرویس سفر بین شهری و حومه شهر در اپلیکیشن اسنپ و تپسی فراهم شده است. البته هم چنان این ایراد در نرم افزار اسنپ وجود دارد که در نصف شب امکان درخواست سفر بین شهری برای مثال از فرودگاه امام خمینی به شهر قزوین وجود ندارد و باید سفر خود را قبل از ساعت 12 بامداد درخواست کنید.

در صورتی که مسافر چک پول یا حیوان خانگی همراه داشته باشد در نرم افزار ماکسیم می تواند این مورد را ذکر نماید و به هزینه سفر افزوده خواهد شد در صورتی که نرم افزار اسنپ و تپسی همچنین امکانی وجود ندارد.

در نرم افزار ماکسیم در صورتی که مسافر درخواست کند که کولر روشن شود باید هزینه ای اضافه پرداخت کند در صورتی که در اسنپ و تپسی به اجبار باید کولر ماشین بدون هزینه اضافه روشن باشد حتی در صورت روشن نبودن کولر خودرو مسافر می تواند گزارش مبنی بر روشن نبودن کولر ثبت کند که این باعث کاهش امتیاز راننده خواهد شد. با توجه به افزایش قیمت تعمیرات و قطعات خودرو و تغییر نه چندان زیاد کرایه سفر اجبار به روشن کردن کولر کمی ناعادلانه و باعث نارضایتی رانندگان و عدم فعالیت آنها است.

خوشبختانه اخیرا در اسنپ و تپسی بابت روشن بودن کولر خودرو طرح تشویقی جدیدی گذاشته شده است به طور مثال اگر کولر خودرو روشن باشد، اسنپ به ازای هر ده بازخورد مثبت مبلغی از 100000 تومان تا 200000 تومان به راننده می دهد و تپسی به ازای ده بازخورد مثبت از تهویه خودرو، یک روز بدون کمیسیون را به راننده هدیه می دهد و البته اسنپ و تپسی سختگیری های گذشته را در خصوص روشن بودن یا نبودن کولر خودرو ندارند.

امتیازدهی در اسنپ و ماکسیم

امتیازدهی در نرم افزار ماکسیم، اسنپ و تپسی به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که بخشی از این امتیاز توسط مسافر و بخشی از آن با توجه به کیفیت سفر و … تعیین می شود. البته در گذشته در نرم افزار اسنپ و تپسی مسافر فقط می توانست امتیاز دهد و فاکتورهای مختلف را نمی توانست انتخاب کند ولی خوشبختانه سیستم امتیازدهی در اسنپ و تپسی کامل تر شده است. همچنین سخت گیری در امتیازها در اسنپ و تپسی کمتر شده است چرا که در گذشته در صورتی که امتیاز از عددی کمتر می شد، حساب راننده غیرفعال می شد که فکر می کنم این بخش حذف شده باشد.

در گذشته تنها در ماکسیم امکان برداشت وجه بصورت خودکار و یا دستی وجود داشت اما در حال حاضر خوشبختانه در اسنپ و ماکسیم برداشت وجه بصورت آنی و یا روزانه نیز فعال می باشد. خود راننده می تواند انتخاب کند که یکبار در روز وجه واریز شود یا به صورت آنی واریز شود.

تماس راننده با مسافر در نرم افزار ماکسیم رایگان خواهد بود در صورتی که در اسنپ و تپسی تماس با مسافر شامل هزینه می باشد. البته که در اسنپ و تپسی از طریق اپلیکیشن می توانید به رایگان به مسافر پیام دهید.

در صورتی که مسافر تماس را پاسخ ندهد در ماکسیم امکان چت و ارتباط با اپراتور می باشد و حتی پس از ارتباط چت بلافاصله اپراتور با شما تماس می گیرد در حالی که در اسنپ و تپسی باید چند دقیقه پشت خط بمانید (با هزینه حتی شاید در بعضی مواقع هزینه تماس شما از هزینه کرایه هم بیشتر شود) تا به اپراتور وصل شوید و گزارش و مشکل را اطلاع دهید. متاسفانه این ایراد همچنان در اسنپ و تپسی وجود دارد.

تماس امن چیست ؟

این ویژگی جدید که هدف آن حفظ حریم خصوصی کاربران،‌ زمانی که مسافر با راننده تماس می گیرد و یا برعکس می باشد. با فعال شدن این ویژگی، زمانی که بین مسافر و راننده تماسی صورت می گیرد شماره تماس هیچ یک از طرفین قابل مشاهده نیست.

تماس امن در نرم افزار ماکسیم برای همیشه وجود دارد اما در اسنپ و تپسی توسط خود مسافر تعیین می شود که فعال باشد یا خیر.

در نرم افزار ماکسیم امکان ثبت چندین مقصد توسط مسافر و راننده و حتی ویرایش مسیر توسط راننده وجود دارد ولی در نرم افزار اسنپ وتپسی فقط امکان ثبت دو مقصد و یک سفر رفت و برگشت وجود دارد (مسافر در صورت تمایل به ثبت مقصد بیشتر باید با پشتیبانی اسنپ تماس بگیرد) و امکان ویرایش سفر توسط راننده در اسنپ و تپسی وجود ندارد.

در نرم افزار ماکسیم پس از اینکه راننده به مبدا مسافر رسید و گزینه در محل را ثبت کرد مدت زمان انتظار رایگان شروع خواهد شد و پس از طی زمان 5 دقیقه مابقی انتظار شامل هزینه خواهد بود و به صورت خودکار محاسبه خواهد شد در حالی که در نرم افزار اسنپ و تپسی خود مسافر باید مدت زمان توقف را ثبت کند و این مدت زمان بصورت خودکار محاسبه نمی شود.

در هر سه نرم افزار ماکسیم، تپسی و اسنپ پس از قبول سفر مدت زمان و فاصله تا مبدا مسافر به صورت تقریبی تخمین زده خواهد شد.

در نرم افزار ماکسیم رانندگان میتوانند در فضای عمومی با همدیگر چت کنند که در نرم افزار اسنپ و تپسی این قابلیت وجود ندارد .

در صورت لغو سفر در نرم افزار ماکسیم و تپسی هزینه ای عودت داده نمی شود در صورتی که در نرم افزار اسنپ پس از 10 دقیقه توقف و لغو سفر توسط مسافر با دستور کد SCL1029 امکان برگشت بخشی از مبلغ وجود دارد .

شرکت ماکسیم و اسنپ طرح های تشویقی بسیار خوبی دارند از جمله در روزهایی که درخواست ها زیاد باشند به ازای تعداد سفر مشخصی هزینه ای اضافه به رانندگان پرداخت می شود . همچنین در ماکسیم با چسباندن برچسب های ماکسیم به خودرو می توان ماهیانه از 50 تا 150 هزار تومان درامد اضافه کسب کرد.

از ویژگی های اسنپ خصوصا در ورژن جدید برنامه این است که با نصب یک نرم افزار اسنپ میتوان چند نرم افزار از جمله،اسنپ فود،اسنپ کیو،اسنپ بایک،اسنپ باکس،اسنپ هتل استفاده کرد.

از دیگر ویژگی های نرم افزار ماکسیم امکان تبلیغ کسب و کار بصورت کاملا رایگان در نرم افزار می باشد .

از دیگر ویژگی ماکسیم این است که میتوان تنها با تماس با اپراتور به شماره 1644 و یا از طریق مرورگر بدون نیاز به نصب نرم افزار خودرو درخواست کرد.

در ماکسیم شما می توانید با چسباندن برچسب های ماکسیم بر روی شیشه خود پاداش ماهیانه بگیرید و کمیسیون کمتری پرداخت کنید.

از مزایای اسنپ و تپسی تعیین مسیر منتخب یا دلخواه است که شما می توانید مسیری که قصد دارید به آنجا بروید یا برای مثال مسیر خانه یا محل کار خود را تعیین می کنید و شما در اولویت درخواست سفر در آن مناطق هستید.

درآمد تقریبی تاکسی آنلاین اسنپ، تپسی و ماکسیم:

هر سه این شرکت ها جزو برترین استارتاپ هستند و جهت کسب درآمد بسیار مناسب می باشند و باعث اشتغال زیادی شده اند؛ بطور میانگین فردی که در تاکسی انلاین اسنپ، تپسی و ماکسیم به مدت روزانه ده ساعت فعالیت داشته باشد بصورت خالص می تواند 500000 تا 1000000 تومان درآمد داشته باشد.

در حال حاضر هر سه نرم افزار در اکثر شهرهای ایران فعال می باشند.

مقایسه قیمت سفرها در اسنپ، تپسی و ماکسیم:

در حال حاضر نرخ سفرها در 2 نرم افزار اسنپ، تپسی مشابه هم هستند ولی قیمت سفرهای ماکسیم کمی بالاتر از دو نرم افزار اسنپ و تپسی می باشد. قبل از درخواست سفر می توانید از هر سه اپلیکیشن استعلام قیمت بگیرید و هر کدام که قیمت پایینتری داشت سفر خود را ادامه دهید.

مقایسه اسنپ، تپسی و ماکسیم از نظر طرح های تشویقی

متاسفانه شرکت ماکسیم در جذب راننده و مسافر بسیار ضعیف عمل کرده و تعداد مسافر و راننده های کمی دارد به عبارت دیگر طرح های تشویقی کمی برای فعالیت راننده یا درخواست سفر توسط مسافر وجود دارند یا اصلا وجود ندارند و خوشبختانه اسنپ و تپسی در اکثر شهرهای کشور فعال می باشند و به خوبی فعالیت می کنند و دائما طرح های تشویقی خوبی برای راننده و مسافر قرار می دهند.

اخیرا شرکت تپسی در خندوانه تبلیغات گسترده ای انجام داده است و تخفیف های خوبی برای مسافر و طرح تشویقی جذابی برای راننده ها قرار داده است و در مقابل اسنپ برای این که از رقابت عقب نماند تخفیف ها و طرح های تشویقی دیگری قرار داده است.

طرح های تشویقی اسنپ، تپسی و ماکسیم را می توانید از طریق نرم افزار راننده مشاهده نمایید.

برای مثال طرح تشویقی که تپسی اخیرا برای راننده ها قرار داده است جعبه جادویی نام دارد که پس از انجام سفر چرخه شانسی برای راننده نمایان می شود که می توانید از 1000 تا 100000 تومان به صورت نقدی و فوری برنده شوید ولی ایرادی که دارد اگر شما در 9 دقیقه سفری را قبول نکنید این جعبه جادویی برای شما غیرفعال می شود تا یک سفر انجام دهید یا دو ساعت صبر کنید و این قسمت فعال شود. در مقابل اسنپ در برخی روزها به ازای هر سفر مبلغ 4000 تومان پاداش می دهد.

معمولا قیمت سفرها در تپسی کمی ارزان تر از اسنپ است اما کمیسیون تپسی نیز پایین تر از اسنپ می باشد.

اسنپ و تپسی برای مسافران نیزکد تخفیفی در نظر می گیرند برای مثال در جشنواره خندوانه تپسی 50 و 100 درصد تخفیف برای سفر اول و دوم در نظر گرفته است.

توجه داشته باشید که این طرح های تشویقی ممکن است در روزها و شهرهای مختلف متفاوت باشد. 

توجه: معمولا زمانی که طرح های تشویقی برای راننده ها فعال می شوند، قیمت سفرها کاهش می یابند و در عوض اسنپ و تپسی بخشی از کمیسیون خودشان را به راننده ها پاداش می دهند که البته بهتر است چرا که در این حالت از پاداش دیگر کمیسیون پرداخت نمی کنید و کمیسیون پرداختی شما کاهش می یابد.

خدمات در اسنپ، تپسی و ماکسیم:

در هر سه نرم افزار اسنپ، تپسی و ماکسیم باشگاه رانندگان جهت ارائه خدمات به رانندگان با تخفیف وجود دارد. البته که اخیرا باشگاه رانندگان ماکسیم چندان جالب نیست. در اسنپ، تپسی و ماکسیم با برخی تامین کننده ها مذاکره شده و می توانید برخی خدمات خودرو از جمله خرید لاستیک، لوازم یدکی و کارواش را با تخفیف ویژه دریافت نمایید. البته متاسفانه اخیرا این طرح در ماکسیم تقریبا غیرفعال می باشد یا تخفیف های مناسبی نیست ولی اسنپ و تپسی در اپلیکیشن راننده بخش ویژه ای را برای ارائه این خدمات فراهم کرده اند.

با معرفی راننده جدید به اسنپ میتوان تا 200 هزار تومان پاداش دریافت کرد (200 هزار تومان پاداش برای معرف و 100 هزار تومان پاداش برای راننده جدید به شرط اینکه در هفته اول فعال باشد و بتواند سفرها را انجام دهد.

کیفیت خودروها در اسنپ، تپسی و ماکسیم:

به تجربه مشاهده شده که در اسنپ و تپسی خودروهای تمیزتر و مدل بالاتری نسبت به ماکسیم وجود دارند. البته این مورد کاملا شانسی می باشد که چه خودرو یا چه راننده ای برای سفر انتخاب شود.

انواع مختلف در سرویس ها در اسنپ و ماکسیم عبارتند از :

اسنپ اکو: اقتصادی‌ترین سفرهای اسنپ با سرویس اسنپ اکو انجام می‌شود. سفرهای شما در این سرویس همانند سابق، سریع، مقرون به صرفه و با کیفیت خواهند بود.

اسنپ پلاس : برای سفرهای ویژه می‌توانید از اسنپ پلاس استفاده کنید. خودروهای ویژه اسنپ در اسنپ پلاس قرار دارند و شما سرویسی با کیفیت بالاتر را تجربه خواهید کرد . که در حال حاضر غیر فعال می باشد . .

اسنپ رز  

اسنپ رز :   بانوان محترم می‌توانند در تهران از سرویس اسنپ رز که مختص بانوان است استفاده کنند. کاربران راننده این نوع سرویس بانوانی هستند که در اسنپ کسب درآمد می‌نمایند. البته اخیرا رانندگان خانم هم می توانند سفرهای اقتصادی را قبول نمایند.

اسنپ باکس

اسنپ باکس:اسنپ باکس به شما این امکان را می‌دهد تا با استفاده از نرم افزار اسنپ، تنها با چند کلیک، در کوتاه‌ترین زمان ممکن، در هر کجای شهر که باشید با قیمتی مناسب مرسولات و بسته‌های خود را توسط موتورسیکلت‌های اسنپ به مقصد مورد نظر خود برسانید.در حال حاضر این سرویس در شهر قزوین فعال نمی باشد..

اسنپ بایک:در اسنپ بایک شما همانند حالت عادی برای رسیدن به مقصد سوار موتور می‌شوید و معمولا سریع‌تر از حالت عادی به مقصد خود می‌رسید. در حال حاضر این سرویس در شهر قزوین فعال نمی باشد

ماکسیم اقتصادی :اقتصادی ترین سفر ها با ماکسیم اقتصادی می باشد که این سرویس مشابه سرویس اسنپ اکو می باشد .

ماکسیم بانوان :ماکسیم بانوان مشابه سرویس اسنپ رز می باشد و مختص بانوان هست . البته اخیرا رانندگان خانم هم می توانند سفرهای اقتصادی را قبول نمایند.

ماکسیم خودروهای باری سبک : مشابه سرویس اسنپ باکس برای مرسولات به مقصد مورد نظر می باشد .در حال حاضر این سرویس در شهر قزوین فعال نمی باشد.

متاسفانه برخی از رانندگان در اسنپ، تپسی و ماکسیم به مسافر می گویند که سفر را لغو کرده تا به این شرکت ها کمیسیونی پرداخت نکنند که در این حالت علاوه بر عدم دریافت سهمیه بنزین، کاهش رتبه مسافر(حتی مسدود شدن حساب مسافر) کاملا بی انصافی است چرا که از خدمات اسنپ، تپسی و ماکسیم استفاده می شود و هزینه ان پرداخت نمی شود. توجه داشته باشید که اسنپ، تپسی و ماکسیم هم هزینه های حقوق پشتیبانی و هزینه های سرور و برنامه نویسی و …. دارند و عدم پرداخت کمیسیون منجر به غیرفعال شدن این اپلیکیشن ها می شود. 

علامت اسنپعلامت ماکسیم

پاداش جذب راننده :

اخیرا اسنپ پاداش 300 هزار تومانی برای جذب راننده اختصاص داده به این صورت که اگر راننده جدیدی در اسنپ ثبت نام کنید 100 هزار تومان پاداش معرف و 200 هزار تومان پاداش راانده جدید اسنپ  با انجام حداقل 110 سفر توسط کاربر جدید ،6 روز پس از ثبت نام می باشد .
همچنین در ماکسیم اگر معرف راننده جدیدی باشید و راننده 60 هزار تومان سفر انجام دهد شما 30 هزار تومان پاداش دریافت خواهید کرد.

دانلود نرم افزار اسنپ و ماکسیم :

برای دانلود نرم افزار های این دو کمپانی رقیب می توانید به مارکت های اپل و اندروید مراجعه نمایید و یا با ورود به سایت این شرکت اقدام به دانلود نرم افزار متناسب با تلفن همراه خود نمایید

مشاهده سایت اسنپ

دانلود نرم افزار اسنپ:

دریافت یک سفر رایگان از اسنپ (برای گرفتن هدیه اولین سفر به صورت رایگان کلیک کنید)

assa912004 : کد معرف برای تخفیف 100٪ برای اولین سفر شما (اولین سفر تا 7000 تومان مهمان اسنپ باشید)

دانلود نرم افزار اسنپ رانندگان

3916233 :جهت ثبت نام در نرم افزار اسنپ رانندگان از این کد تخفیف استفاده نمایید .

دانلود نرم افزار تپسی

کد معرف جهت ثبت نام در نرم افزار تپسی و دریافت تخفیف و سفر رایگان: EP8A2N

دانلود نرم افزار رانندگان تپسی

مشاهده سایت ماکسیم

دانلود نرم افزار ماکسیم

DRV15627043 و یا  DFB7A275

با استفاده از یکی از  کد تخفیف بالا برای اولین سفرتان 10000 تومان اعتبار بگیرید

دانلود نرم افزار ماکسیم رانندگان

DRVD2D15627043 جهت ثبت نام به عنوان راننده از کد معرف زیر استفاده نمایید.

نتیجه گیری:

نرم افزارهای اسنپ، تپسی و ماکسیم در حال حاضر در اکثر شهرهای ایران فعال هستند. با فعالیت در هر سه تاکسی آنلاین به راحتی می توانید در روز 500 هزار تومان تا یک میلیون تومان درآمد داشته باشید. به علاوه اینکه می توانید سهمیه بنزین 1500 تومانی بگیرید. بسیار از اینکه رقیبی برای اسنپ آمده است خوشحال هستم و همیشه سود اصلی رقابت برای مشتریان خواهد بود. امیدوارم شما هم بتوانید تجربه های خوبی از سفر های شهری با این 3 سرویس داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up