خرید سوشیال سیگنال: بهترین سایت ها

folder_openخدمات سئو
commentبدون دیدگاه

خرید سوشیال سیگنال یا سیگنال‌ از شبکه های اجتماعی به اعمال مختلفی که کاربران در شبکه‌های اجتماعی مختلف انجام می‌دهند، مانند لایک، کامنت، اشتراک‌گذاری، ریتوییت و غیره اشاره دارد، در واقع این اقدامات بر روی لینک‌های ارسال شده در سایت شما انجام می‌شود و باعث می شود تا بازدید بیشتری برای صفحه سایت خود داشته باشید و سئوی سایت خود را بهبود ببخشید و در نهایت وب سایت شما توسط گوگل بهتر دیده شود. در کنار دریافت سوشیال سیگنال اگر می خواهید خیلی سریع کسب و کار شما در گوگل نمایش داده شود و از انبوه مشتریان لذت ببرید، ثبت کسب و کار در گوگل مپ و ثبت کسب و کار در نقشه اسنپ را بخوانید.

لایک ها، اشتراک گذاری ها و بازدیدهای شبکه اجتماعی به موتورهای جستجو نشان می دهد که محتوای سایت شما برای کاربران مفید بوده است که لینک سایت شما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته اند، به طور کلی می توان گفت که خرید سوشیال سیگنال یکی از کم خطرترین کارهای سئوی خارجی یا آف پیج سئو (Offpage-seo) می باشد.

سایت های مختلفی وجود دارند که بسته های مختلفی را در این زمینه ارائه می دهند که به کمک آن ها می توانید به راحتی از قابلیت سوشیال سیگنال برای دیده شدن کسب و کار خود استفاده کنید. در میان این سایت ها، سایت های زیادی وجود دارند که سوشیال سیگنال فیک می فروشند، خرید سوشیال سیگنال از این گونه سایت ها نه تنها فایده ای برای شما ندارد بلکه بودجه و زمان شما را هدر می دهد و منجر به پنالتی و افت رتبه سایت شما نیز خواهد شد.

از آنجایی که این روزها وب سایت های زیادی در زمینه خرید سوشیال سیگنال فعالیت می کنند و برای شناسایی بهترین سایت خرید سوشیال سیگنال به بودجه و زمان زیادی نیاز خواهید داشت به همین دلیل در این مقاله از آسا سیستم تصمیم گرفته تا بهترین سایت های خرید سوشیال سیگنال را به شما معرفی کنیم.

1-خرید سوشیال سیگنال از آسا سیستم

شرکت آسا سیستم انواع خدمات سئو را با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت ارائه می نماید. متاسفانه سایت های زیادی وجود دارد که سوشیال سیگنال فیک می فروشند که علاوه بر از بین رفتن بودجه و زمان شما منجر به افت رتبه سایت شما نیز می گردند و یا این که سایت ها فروش سوشیال سیگنال را با قیمت های خیلی بالایی ارائه می کنند. به همین دلیل ما در آساسیستم تصمیم گرفتیم تا سرویس خرید سوشیال سیگنال را با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت برای کمک به کسب و کارهای شما در اوضاع اقتصادی نه چندان جالب ارائه نماییم .

خرید سوشیال سیگنال از آسا سیستم

مزایای خرید سوشیال سیگنال:

 • افزایش رتبه سئوی سایت شما به مرور زمان
 • ایندکس سریع تر سایت توسط موتورهای جستجو از جمله گوگل
 • افزایش میزان جستجوی ارگانیک سایت (جستجوی ارگانیک به جستجوی سایت از طریق گوگل گفته می شود)
 • ایجاد مزیت رقابتی برای وب سایت
 • ایجاد تفاوت سایت با سایت های رقبا
 • افزایش قدرت لینک های سایت و افزایش قدرت لینک های رپورتاژ و گره دو
 • افزایش اتوریتی دامنه به مرور زمان
 • کم خطرترین روش آف پیج

 

در ادامه می توانید انواع خدمات خرید سوشیال سیگنال واقعی را از سایت آسا سیستم مشاهده نمایید.

توجه: تمامی قیمت ها به تومان می باشند. 

6500 سوشیال سیگنال از فیسبوک، پینترست و تامبر
148000
 • فیسبوک 1000
 • پینترست 5000
 • تامبلر 500
 • مجموع 6500
10000 سوشیال سیگنال از پینترست
150000
 • پینترست 10000
 • مجموع 10000
1000 سوشیال سیگنال از تامبلر
150000
 • تامبلر 1000
 • مجموع 1000
5000 سوشیال سیگنال از پینترست
150000
 • پینترست 5000
 • مجموع 6500
16100 سوشیال سیگنال از فیسبوک، پینترست و تامبر
300000
 • فیسبوک 5000
 • پینترست 11000
 • تامبلر 100
 • مجموع 16100
12000 سوشیال سیگنال از فیسبوک، پینترست و تامبر
450000
 • فیسبوک 3000
 • پینترست 8000
 • تامبلر 1000
 • مجموع 12000
101000 سوشیال سیگنال از فیسبوک، پینترست و تامبر
1500000
 • فیسبوک 30000
 • پینترست 70000
 • تامبلر 1000
 • مجموع 101000
150000 سوشیال سیگنال از پینترست
3750000
 • پینترست 15000
 • مجموع 15000

پیشنهاد: پیشنهاد می شود در بازه های زمانی متفاوت برای مثال هر دو هفته یکبار سوشیال سیگنال خرید نمایید تا این سیگنال به گوگل ارسال شود که سایت شما به صورت مداوم از شبکه های اجتماعی سیگنال دریافت می کند.

سوشیال سیگنال رایگان به مدت محدود

راستی میدونستی با ثبت نام در توبانک میتونی در کم تر از 24 ساعت 200000 تومان هدیه نقدی دریافت کنی و با 150000 تومان از این هدیه رایپان سوشیال سیگنال بگیری!!

نمونه گزارش سوشیال سیگنال انجام شده از پکیج 8100 سوشیال سیگنال  (قبل از انجام سوشیال سیگنال)

نمونه گزارش سوشیال سیگنال انجام شده

نمونه گزارش سوشیال سیگنال انجام شده از پکیج 8100 سوشیال سیگنال  (بعد از انجام سوشیال سیگنال)

نمونه گزارش سوشیال سیگنال انجام شده

نمونه گزارش سوشیال سیگنال انجام شده از پکیج 6500 سوشیال سیگنال  (قبل از انجام سوشیال سیگنال)

نمونه گزارش سوشیال سیگنال انجام شده از پکیج 6500 سوشیال سیگنال  (قبل از انجام سوشیال سیگنال)

نمونه گزارش سوشیال سیگنال انجام شده از پکیج 6500 سوشیال سیگنال  (بعد از انجام سوشیال سیگنال)

نمونه گزارش سوشیال سیگنال انجام شده از پکیج 6500 سوشیال سیگنال  (بعد از انجام سوشیال سیگنال)

لیست سایت های بررسی سوشیال سیگنال

برای بررسی وضعیت سوشیال سیگنال سایت خود و رقبا می توانید از لینک های زیر استفاده نمایید. توجه داشته باشید که اگر رقیب شما سوشیال سیگنال قوی دارد بهتر است که از نظر سوشیال سیگنال سایت شما وضعیت بهتری داشته باشد و همچنین اگر سایت رقیب شما سوشیال سیگنال ندارد یا ضعیف است شما می توانید با تقویت سوشیال سیگنال از رقیب خود ببرید.

 1. سایت بررسی سوشیال سیگنال 1
 2. سایت بررسی سوشیال سیگنال 2
 3. سایت بررسی سوشیال سیگنال 3

موارد مورد نیاز پس از سفارش سوشیال سیگنال

پس از سفارش سوشیال سیگنال مورد نظر کافیست تا لینک صفحه مورد نظر خود را ارسال نمایید تا کارهای مربوط به سوشیال سیگنال بر روی لینک شما انجام گیرد.

پیشنهاد آسا سیستم: پیشنهاد می گردد در ابتدای کار بر روی صفحه اصلی سایت سوشیال سیگنال دریافت کنید و سپس در هفته های آتی می توانید بر روی صفحات دیگر سوشیال سیگنال بگیرید.

سفارش سوشیال سیگنال شما توسط تیمی متخصص در اسرع وقت ( 1 تا 10 روز کاری) انجام می شود.

 

به هیچ عنوان وقت و سرمایه خود را با سوشیال فیک که برخی سوجویان می زنند هدر ندهید.

2- خرید سوشیال سیگنال از سایت فرین ایجنسی

فرین ایجنسی یکی از زیر مجموعه های فرین آکادمی می باشد که بسته های سوشیال سیگنال را در قالب 3 پکیج ارائه می نماید که این بسته ها را می توانید در زیر مشاهده نمایید.

خرید سوشیال سیگنال از سایت فرین ایجنسی

همانطوری که در بالا مشاهده می کنید سایت فرین ایجنسی تنها 35 سوشیال سیگنال را به قیمت 250000 تومان، 70 سوشیال سیگنال را به قیمت 490000 تومان و 150 سوشیال سیگنال را به قیمت 950000 تومان عرضه می کند که ما در آسا سیستم در یکی از پرفروش ترین پکیج ها تعداد 8100 سوشیال سیگنال از شبکه های اجتماعی فیسبوک، پینترست و تامبلر را تنها با قیمت 150000 تومان عرضه می نماییم. در حالی که فرین ایجنسی 70 سوشیال سیگنال را 490000 تومان می فروشد ما در آسا سیستم 12000 سوشیال سیگنال را با قیمتی کمتر از فرین ایجنسی یعنی 450000 تومان عرضه می کنیم.

3- خرید سوشیال سیگنال از سایت ابزار وردپرس

در تصویر زیر می توانید پکیج های خرید سوشیال سیگنال که سایت ابزار وردپرس ارائه می نماید را ببینید. سایت ابزار وردپرس خدمات فروش سوشیال سیگنال را به قیمت بالایی به فروش می رساند که کمترین تعرفه پکیج 360000 تومان تنها برای 340 سوشیال سیگنال می باشد.

خرید سوشیال سیگنال از سایت ابزار وردپرس

4- خرید سوشیال سیگنال از سایت نت بازده

یکی دیگر از سایت های فروش سوشیال سیگنال سایت نت بازده می باشد که همانطوری که در زیر می بینید تعرفه های پکیج این سایت دقیقا مشابه سایت ابزار وردپرس می باشد و قیمت های بسیار بالایی برای تعداد کمی سوشیال سیگنال در نظر گرفته اند.

خرید سوشیال سیگنال از سایت نت بازده

5- خرید سوشیال سیگنال از سایت وبمستر سلام

یکی دیگر از سایت هایی که مثلا قیمت کمتری برای سوشیال سیگنال می گیرد سایت وبمستر سلام می باشد که برای 4000 سوشیال سیگنال مبلغ 389000 تومان دریافت می کند که به نسبت پرفروش ترین پکیج سوشیال سیگنال ما که 8100 سوشیال سیگنال را با قیمت 150000 تومان ارائه می نماییم، قیمت های فروش این سایت هم بسیار بالا است.

خرید سوشیال سیگنال از سایت وبمستر سلام

6-خرید سوشیال سیگنال از سایت دایاورک

سایت دایاورک برای افزایش فروش خود به نسبت رقبای دیگر قیمت فروش سوشیال سیگنال را کاهش داده است و برای 4000 سوشیال سیگنال مبلغ 299000 تومان با تخفیف ارائه می نماید که همانطوری که در بالا ذکر گردید ما در آسا سیستم 8100 سوشیال سیگنال را با قیمت 150000 تومان عرضه می نماییم.

خرید سوشیال سیگنال از سایت دایاورک

دوستان توجه نمایید که روش دریافت سوشیال سیگنال در همه سایت ها یکسان است اما به دلیل کمبود سرویس دهنده ها و همچنین طمع، سایت ها قیمت های زیادی برای سوشیال سیگنال دریافت می کنند که برای کسی که کسب و کار یا سایت خودش را به تازگی راه انداخته هزینه زیادی می باشد.

شرکت آسا سیستم به دلیل کمک به کسب و کارها در شرایط نابسامان اقتصادی و کاهش قیمت خرید سوشیال سیگنال در بین رقبا این خدمت را با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت به شما عرضه می نماید. جهت هرگونه سوالی یا سفارش انواع خدمات سئو می توانید با ما در واتس اپ (09398810709) در تماس باشید و یا برای سفارش سوشیال سیگنال مورد نظر می توانید از لینک خرید سوشیال سیگنال اقدام فرمایید.

سوالات متداول درباره خرید سوشیال سیگنال:

بعد از خرید سوشیال سیگنال آیا می توانیم آن ها را چک کنیم؟

بله، با استفاده از سایت های چکر سوشیال سیگنال که در بالا لینک آن ها قرار داده شده است، می توانید وضعیت سوشیال سیگنال خود را قبل و بعد از سفارش بررسی نمایید. همچنین ما اسکرین شات قبل و بعد از سفارش سوشیال سیگنال را برای شما ارسال خواهیم کرد.

آیا سوشیال سیگنال به اندازه بک لینک موثر می باشد؟

بستگی دارد، در سئو هیچ قطعیتی وجود ندارد و بهتر است که از همه نظر فاکتورهای سئو امتیاز بالاتری نسبت به رقبا داشته باشید از جمله سوشیال سیگنال، بک لینک (انواع بک لینک: بلاگی، رپورتاژی، Edu  و Gov، کامنتی و ….) تکنیکال، آن پیج سئو (Onpage-seo) و محتوا

ممکن است بعد از سفارش سوشیال سیگنال سایت من پنالتی شود؟

در حدود 5 سال تجربه ام با سوشیال سیگنال هیچ مورد پنالتی را ندیده ام… در ضمن پکیج های ارائه شده توسط آسا سیستم پکیج های با کیفیتی هستند. اما هیچ تضمینی برای پنالتی نشدن سایت شما وجود ندارد و پنالتی سایت تحت عوامل مختلفی ممکن است رخ دهد و معمولا نمی توان دلیل دقیق آن را مشخص کرد.

سوشیال سیگنال بهتر است یا بک لینک؟

هر دو خوب هستند و به نسبت سایت، کلمه کلیدی و رقبای شما متفاوت است و بهتر است که همه موارد در سئو انجام شود تا عملیات سئو طبیعی به نظر برسد. در بعضی پروژه ها ما کمبود بک لینک نداریم بلکه رقیب در شبکه های اجتماعی فعالیت خوبی داشته است. به همین دلیل ما هم لازم داریم با تقویت سوشیال سیگنال در این پارامتر سئو هم از رقیب جلو بزنیم. همچنین اگر رقیب سوشیال سیگنال نداشته باشد، خرید سوشیال سیگنال میتواند به شما کمک کند.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید