خرید سوشیال سیگنال: 11 بهترین سایت ها

خرید سوشیال سیگنال یکی از کم خطرترین کارها در آف پیج سئو است که می تواند تاثیر خیلی خوبی بر روی صفحه یا سایت مورد نظر شما داشته باشد. برای خرید سوشیال سیگنال، یا اینکه رقیب شما سوشیال سیگنال قوی ندارد و یا اینکه سوشیال سیگنال خوبی دارد و در هر دو حالت شما باید از سوشیال سیگنال رقیب بالاتر باشید تا این سیگنال به گوگل ارسال شود که سایت شما در سوشیال رتبه بالایی دارد و افراد زیادی درباره سایت شما صحبت می کنند. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا 11 بهترین سایت های خرید سوشیال سیگنال را به شما معرفی کنیم. در کنار دریافت سوشیال سیگنال اگر می خواهید خیلی سریع کسب و کار شما در گوگل نمایش داده شود و از انبوه مشتریان لذت ببرید، ثبت کسب و کار در گوگل مپ و ثبت کسب و کار در نقشه اسنپ را بخوانید.

خرید سوشیال سیگنال یا سیگنال‌ از شبکه های اجتماعی به اعمال مختلفی که کاربران در شبکه‌های اجتماعی مختلف انجام می‌دهند، مانند لایک، کامنت، اشتراک‌گذاری، ریتوییت و غیره اشاره دارد، در واقع این اقدامات بر روی لینک‌های ارسال شده در سایت شما انجام می‌شود و باعث می شود تا بازدید بیشتری برای صفحه سایت خود داشته باشید و سئوی سایت خود را بهبود ببخشید و در نهایت وب سایت شما توسط گوگل بهتر دیده شود.

لایک ها، اشتراک گذاری ها و بازدیدهای شبکه اجتماعی به موتورهای جستجو نشان می دهد که محتوای سایت شما برای کاربران مفید بوده است که لینک سایت شما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته اند، به طور کلی می توان گفت که خرید سوشیال سیگنال یکی از کم خطرترین کارهای سئوی خارجی یا آف پیج سئو (Offpage-seo) می باشد.

سایت های مختلفی وجود دارند که بسته های مختلفی را در این زمینه ارائه می دهند که به کمک آن ها می توانید به راحتی از قابلیت سوشیال سیگنال برای دیده شدن کسب و کار خود استفاده کنید. در میان این سایت ها، سایت های زیادی وجود دارند که سوشیال سیگنال فیک می فروشند، خرید سوشیال سیگنال از این گونه سایت ها نه تنها فایده ای برای شما ندارد بلکه بودجه و زمان شما را هدر می دهد و منجر به پنالتی و افت رتبه سایت شما نیز خواهد شد.

چرا باید از سوشیال سیگنال استفاده کنیم؟

سوشیال سیگنال یکی از کم خطرترین کارهای آف پیج می باشد که توجه کمتری به آن می شود و از طرفی به دلیل توجه کمتر به آن، در صورتی که برای سایت خود سوشیال سیگنال داشته باشید می توانید در آف پیج از رقبای خود جلوتر باشید و هزینه آف پییج خودتان را کاهش بدهید. اگر رقبای شما هم سوشیال سیگنال داشته باشند، بهتر است تا سوشیال سیگنال شما از رقیبتان بیش تر باشد.

از آنجایی که این روزها وب سایت های زیادی در زمینه خرید سوشیال سیگنال فعالیت می کنند و برای شناسایی بهترین سایت خرید سوشیال سیگنال به بودجه و زمان زیادی نیاز خواهید داشت به همین دلیل در این مقاله از آسا سیستم تصمیم گرفته تا بهترین سایت های خرید سوشیال سیگنال را به شما معرفی کنیم.

1.خرید سوشیال سیگنال از آسا سیستم

شرکت آسا سیستم انواع خدمات سئو را با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت ارائه می نماید. متاسفانه سایت های زیادی وجود دارد که سوشیال سیگنال فیک می فروشند که علاوه بر از بین رفتن بودجه و زمان شما منجر به افت رتبه سایت شما نیز می گردند و یا این که سایت ها فروش سوشیال سیگنال را با قیمت های خیلی بالایی ارائه می کنند. به همین دلیل ما در آساسیستم تصمیم گرفتیم تا سرویس خرید سوشیال سیگنال را با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت برای کمک به کسب و کارهای شما در اوضاع اقتصادی نه چندان جالب ارائه نماییم. شما می توانید علاوه بر سایت آسا سیستم، از سایت آرمین سرخوش نسبت به خرید سوشیال سیگنال اقدام نمایید.

یکی از مزایای خرید سوشیال سیگنال از آسا سیستم، مشاوره قبل از خرید می باشد به این صورت که متخصصان آسا سیستم، سایت شما را از نظر سئو داخلی، سئو خارجی، تکنیکال و …. بررسی کرده و در صورت نیاز، خرید سوشیال سیگنال را به شما پیشنهاد می دهند.

خرید سوشیال سیگنال از آسا سیستم

مزایای خرید سوشیال سیگنال:

 • افزایش رتبه سئوی سایت شما به مرور زمان
 • ایندکس سریع تر سایت توسط موتورهای جستجو از جمله گوگل
 • افزایش میزان جستجوی ارگانیک سایت (جستجوی ارگانیک به جستجوی سایت از طریق گوگل گفته می شود)
 • ایجاد مزیت رقابتی برای وب سایت
 • ایجاد تفاوت سایت با سایت های رقبا
 • افزایش قدرت لینک های سایت و افزایش قدرت لینک های رپورتاژ و گره دو
 • افزایش اتوریتی دامنه به مرور زمان
 • کم خطرترین روش آف پیج

 

در ادامه می توانید انواع خدمات خرید سوشیال سیگنال واقعی را از سایت آسا سیستم مشاهده نمایید.

توجه: تمامی قیمت ها به تومان می باشند. 

پیشنهاد: پیشنهاد می شود در بازه های زمانی متفاوت برای مثال هر دو هفته یکبار سوشیال سیگنال خرید نمایید تا این سیگنال به گوگل ارسال شود که سایت شما به صورت مداوم از شبکه های اجتماعی سیگنال دریافت می کند.

سوشیال سیگنال رایگان به مدت محدود

راستی میدونستی با ثبت نام در توبانک میتونی در کم تر از 24 ساعت 200000 تومان هدیه نقدی دریافت کنی و با 150000 تومان از این هدیه رایپان سوشیال سیگنال بگیری!!

نمونه گزارش سوشیال سیگنال انجام شده از پکیج 8100 سوشیال سیگنال  (قبل از انجام سوشیال سیگنال)

نمونه گزارش خرید سوشیال سیگنال

نمونه گزارش سوشیال سیگنال انجام شده از پکیج 8100 سوشیال سیگنال  (بعد از انجام سوشیال سیگنال)

نمونه گزارش سوشیال سیگنال

نمونه گزارش سوشیال سیگنال انجام شده از پکیج 6500 سوشیال سیگنال  (قبل از انجام سوشیال سیگنال)

نمونه گزارش خرید سوشیال سیگنال قبل

نمونه گزارش سوشیال سیگنال انجام شده از پکیج 6500 سوشیال سیگنال  (بعد از انجام سوشیال سیگنال)

نمونه گزارش خرید سوشیال سیگنال بعد

لیست سایت های بررسی سوشیال سیگنال

برای بررسی وضعیت سوشیال سیگنال سایت خود و رقبا می توانید از لینک های زیر استفاده نمایید. توجه داشته باشید که اگر رقیب شما سوشیال سیگنال قوی دارد بهتر است که از نظر سوشیال سیگنال سایت شما وضعیت بهتری داشته باشد و همچنین اگر سایت رقیب شما سوشیال سیگنال ندارد یا ضعیف است شما می توانید با تقویت سوشیال سیگنال از رقیب خود ببرید.

 1. سایت بررسی سوشیال سیگنال 1
 2. سایت بررسی سوشیال سیگنال 2
 3. سایت بررسی سوشیال سیگنال 3

موارد مورد نیاز پس از سفارش سوشیال سیگنال

پس از سفارش سوشیال سیگنال مورد نظر کافیست تا لینک صفحه مورد نظر خود را ارسال نمایید تا کارهای مربوط به سوشیال سیگنال بر روی لینک شما انجام گیرد.

پیشنهاد آسا سیستم: پیشنهاد می گردد در ابتدای کار بر روی صفحه اصلی سایت سوشیال سیگنال دریافت کنید و سپس در هفته های آتی می توانید بر روی صفحات دیگر سوشیال سیگنال بگیرید.

سفارش سوشیال سیگنال شما توسط تیمی متخصص در اسرع وقت ( 1 تا 10 روز کاری) انجام می شود.

 

به هیچ عنوان وقت و سرمایه خود را با سوشیال فیک که برخی سوجویان می زنند هدر ندهید.

2- خرید سوشیال سیگنال از سایت فرین ایجنسی

فرین ایجنسی یکی از زیر مجموعه های فرین آکادمی می باشد که بسته های سوشیال سیگنال را در قالب 3 پکیج ارائه می نماید که این بسته ها را می توانید در زیر مشاهده نمایید.

خرید سوشیال سیگنال از سایت فرین ایجنسی

همانطوری که در بالا مشاهده می کنید سایت فرین ایجنسی تنها 35 سوشیال سیگنال را به قیمت 250000 تومان، 70 سوشیال سیگنال را به قیمت 490000 تومان و 150 سوشیال سیگنال را به قیمت 950000 تومان عرضه می کند که ما در آسا سیستم در یکی از پرفروش ترین پکیج ها تعداد 8100 سوشیال سیگنال از شبکه های اجتماعی فیسبوک، پینترست و تامبلر را تنها با قیمت 150000 تومان عرضه می نماییم. در حالی که فرین ایجنسی 70 سوشیال سیگنال را 490000 تومان می فروشد ما در آسا سیستم 12000 سوشیال سیگنال را با قیمتی کمتر از فرین ایجنسی یعنی 450000 تومان عرضه می کنیم.

3- خرید سوشیال سیگنال از سایت ابزار وردپرس

مجموعه ابزاروردپرس یکی دیگر از وب سایت ها فعال در زمینه فروش قالب و افزونه های وردپرس، آموزش سئو و دیگر خدمات می باشد که فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرد. ویژگی های ارائه پکیج سوشیال سیگنال این مجموعه بر اساس تعداد سیگنال های شبکه های اجتماعی فیسبوک، توییتر، پینترست، تامبلر و کمپین های زمانی 10 روزه، 30 روزه، 45 روزه و 65 روزه ارائه می نمایند.

در تصویر زیر می توانید پکیج های خرید سوشیال سیگنال که سایت ابزار وردپرس ارائه می نماید را ببینید. سایت ابزار وردپرس خدمات فروش سوشیال سیگنال را به قیمت بالایی به فروش می رساند که کمترین تعرفه پکیج 360000 تومان تنها برای 340 سوشیال سیگنال می باشد.

خرید سوشیال سیگنال از سایت ابزار وردپرس

4- خرید سوشیال سیگنال از سایت نت بازده

مجموعه نت بازده یکی از وب سایت های فعال در زمینه تولید محتوا، آموزش و سئو است که فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرد. ویژگی های ارائه پکیج سوشیال سیگنال این مجموعه بر اساس تعداد سیگنال های شبکه های اجتماعی فیسبوک، توییتر، پینترست و تامبلر قیمت گذاری شده است.

یکی دیگر از سایت های فروش سوشیال سیگنال سایت نت بازده می باشد که همانطوری که در زیر می بینید تعرفه های پکیج این سایت دقیقا مشابه سایت ابزار وردپرس می باشد و قیمت های بسیار بالایی برای تعداد کمی سوشیال سیگنال در نظر گرفته اند.

خرید سوشیال سیگنال از سایت نت بازده

5- خرید سوشیال سیگنال از سایت وبمستر سلام

مجموعه وبمستر سلام یکی از وب سایت های فعال درحوزه آژانس دیجیتال مارکتینگ است که فعالیت خود را از سال 96 آغاز کرد. این مجموعه با خدمات از قبیل طراحی سایت، مشاوره کسب و کار، سئو دیگر خدمات ارائه می نمایند. بسته های خدمات سوشیال سیگنال این وب سایت در سه پلن برنزی، نقره ای و طلایی می باشد که بر اساس بک لینک دائمی PBN، بک لینک دائمی دولایه با کیفیت، بک لینک دائمی تک لایه کیفیت بالا، بک لینک دائمی EDU و GOV، سوشیال سیگنال و سوشیال بوکمارک قیمت گذاری شده است. مزیت های پکیج سوشیال سیگنال این مجموعه شامل سیگنال هایی از سایت هایی چون فیسبوک، توئیتر، پینترست، تامبلر و … می باشد.

یکی دیگر از سایت هایی که مثلا قیمت کمتری برای سوشیال سیگنال می گیرد سایت وبمستر سلام می باشد که برای 4000 سوشیال سیگنال مبلغ 389000 تومان دریافت می کند که به نسبت پرفروش ترین پکیج سوشیال سیگنال ما که 8100 سوشیال سیگنال را با قیمت 150000 تومان ارائه می نماییم، قیمت های فروش این سایت هم بسیار بالا است.

خرید سوشیال سیگنال از سایت وبمستر سلام

6-خرید سوشیال سیگنال از سایت دایاورک

مجموعه دایاورک فعالیت خود را از سال 96 در زمینه های طراحی سایت، تولید محتوا و سئو سایت آغاز کرد. ویژگی های پکیج سوشیال سیگنال این مجموعه شامل اشتراک گذاری ۴۰۰۰ سوشیال سیگنال، افزایش ترافیک سایت و ایجاد کاربران واقعی شبکه های اجتماعی می باشد. قیمت این پکیج با تخفیف در نظر گرفته شده 299 هزار تومن ارائه می نمایند.

سایت دایاورک برای افزایش فروش خود به نسبت رقبای دیگر قیمت فروش سوشیال سیگنال را کاهش داده است و برای 4000 سوشیال سیگنال مبلغ 299000 تومان با تخفیف ارائه می نماید که همانطوری که در بالا ذکر گردید ما در آسا سیستم 8100 سوشیال سیگنال را با قیمت 150000 تومان عرضه می نماییم.

خرید سوشیال سیگنال از سایت دایاورک

7. خرید سوشیال سیگنال از سایت سئو شید

سئو شید یکی دیگر از وب سایت های بزرگ در حوزه دیجیتال مارکتینگ محسوب می شود که در سال 84 در زمینه های طراحی سایت، سئو، شبکه های اجتماعی و بازاریابی محتوا شروع به فعالیت کرده است. این مجموعه با ارائه خدمات با کیفیت خود در کمترین زمان و بازدهی بالا برای مشتریان فراهم کرده است. با ایجاد کانال فروش در حوزه کسب و کار شما، فروش شما را افزایش دهد. نمونه کارهای مختلف و اثرگذار این مجموعه را می توانید در وب سایت سئو شید مشاهده کنید. یکی از محصولاتی این سایت خدمات سوشیال سیگنال می باشد که با مزیت های خرید پکیج این مجموعه می توان به دریافت طبیعی و نامحدود از دامنه سوشیال سیگنال، و دیگر موارد اشاره کرد. مجموعه سئوشید از روش های کلاه سفید (روش قانونی) که توسط گوگل مورد تایید است، سوشیال سیگنال دریافت می کند.

8. خرید سوشیال سیگنال از سایت بکوریتی

بکوریتی یک پلتفرم یکپارچه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی است که خدمات متنوعی را در حوزه دیجیتال مارکتینگ ارائه می دهد. یکی مزیت های خدماتی این وب سایت می توان به پنل فروشندگان، پنل خریداران اشاره کرد که با مشاهده وب سایت های مرتبط به کسب و کار خود خریداری نمود. وب سایت های موجود برای خرید بک لینک بر اساس فیلتر های قیمت و موضوع و آتوریتی دامنه و … صورت می گیرد و خرید بک لینک این وب سایت بر اساس قیمت فروشنده اعلام می شود که معمولا با هزیه بالایی برخوردار است. برای مشاهده بک لینک ها می توانید با مراجعه به سایت بکوریتی از هزینه های مطلع شوید. در واقع این وب سایت یک واسطه بین صاحبان وب سایت و خریدار می باشد که پس از سفارش خریدار فروشنده محتوا و لینک درخواستی شما درون سایت خود قرار می دهد، که به ازای هر فروش درصدی از آن به این مجموعه تعلق می گیرد.

9. خرید سوشیال سیگنال از سایت دیجیتال مارکتینگ آریا

وب سایت دیجیتال مارکتینگ آریا از دیگر مجموعه های تخصصی خرید سوشیال سیگنال است که خدمات طراحی سایت، تولید محتوا، سئو و همچنین خرید سوشیال سیگنال ارائه می دهد. انواع نمونه کارها و پروه های انجام شده توسط این مجموعه قرار داده شده است. خدمات سوشیال سیگنال ارائه شده این وب سایت، از سه پلن با نام های استارتر، متوسط و حرفه ای ایجاد شده است. پلن استارتر سوشیال سیگنال این مجموعه با 100 سیگنال فیسبوک، 50 سیگنال توییتر، 50 سیگنال اینستاگرام و 20 سیگنال پینترست با قیمت 290 هزار تومن ارائه می نمایند.

10. خرید سوشیال سیگنال از سایت مدیر سئو

خرید سوشیال سیگنال از سایت مدیر سئووب سایت مدیر سئو مجموعه ای است که خدمات آموزشی برای مدیران وب سایت، مشاوه کسب و کار اینترنتی، مقالت تخصصی سئو و دیگر خدمات ارائه می کند. این مجموعه خدمات سوشیال سیگنال در سه پکیج 1000 عددی 320 هزار تومن، 2000 عددی 480 هزار تومن و 1500 عددی با قیمت 1200 هزار تومن با تحویل در مدت زمان 5 روزه، 10 روزه و 15 روزه به فروش می رساند.

11. خرید سوشیال سیگنال از سایت سئو مکانیک

وب سایت سئو مکانیک مجموعه ای است که در زمینه های سئو سایت، تولید محتوا و طراحی لوگو فعالیت می کند. پکیج های سوشیال سیگنال، این وب سایت با سرویس های خود با ویژگی های 70 سوشیال سیگنال و استفاده از لینک سایت در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته و محتوای لایک و ریتوئیت خواهد شد. دیگر پکیج های این مجموعه با 35 لینک در فیسبوک، 12 لینک در لینکدین، 8 لینک در میکس، 12 لینک در پینترست و 3 لینک در ردیت ارائه می نمایند.

دوستان توجه نمایید که روش دریافت سوشیال سیگنال در همه سایت ها یکسان است اما به دلیل کمبود سرویس دهنده ها و همچنین طمع، سایت ها قیمت های زیادی برای سوشیال سیگنال دریافت می کنند که برای کسی که کسب و کار یا سایت خودش را به تازگی راه انداخته هزینه زیادی می باشد.

شرکت آسا سیستم به دلیل کمک به کسب و کارها در شرایط نابسامان اقتصادی و کاهش قیمت خرید سوشیال سیگنال در بین رقبا این خدمت را با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت به شما عرضه می نماید. جهت هرگونه سوالی یا سفارش انواع خدمات سئو می توانید با ما در واتس اپ (09398810709) در تماس باشید و یا برای سفارش سوشیال سیگنال مورد نظر می توانید از لینک خرید سوشیال سیگنال اقدام فرمایید.

سوالات متداول درباره خرید سوشیال سیگنال:

سوشیال سیگنال چیست؟

سوشیال سیگنال شامل اعتبار اجتماعی است که بازخورد هایی است که از طریق شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک، توییتر، اینستاگرام، و غیره دریافت می شود.

چگونه می توان سوشیال سیگنال را خریداری کرد؟

برای خرید سوشیال سیگنال از سایت آسا سیستم و لینک بالا با نازلترین قیمت می توانید اقدام نمایید.

آیا خرید سوشیال سیگنال می تواند به کسب و کار من کمک کند؟

خرید سوشیال سیگنال می تواند به کسب و کار شما کمک کند، زیرا اعتبار اجتماعی به عنوان یک عامل مهم در تصمیم گیری مشتریان در مورد خرید محصول یا خدمات استفاده می شود. همچنین، برای یک کسب و کار جدید، خرید سوشیال سیگنال می تواند کمک کند تا به راحتی رشد کند و توجه مشتریان را به خود جلب کند.

آیا خرید سوشیال سیگنال باعث افزایش ترافیک سایت من می شود؟

خرید سوشیال سیگنال نمی تواند به طور مستقیم به افزایش ترافیک سایت شما منجر شود، اما می تواند خرید سوشیال سیگنال می تواند به شما کمک کند که اعتبار اجتماعی بیشتری در شبکه های اجتماعی پیدا کنید، که می تواند به طور غیرمستقیم به رشد ترافیک سایت شما کمک کند. به عنوان مثال، اگر شخصی به پست یا صفحه شما روی شبکه های اجتماعی پسندیده یا توییت کرده باشد، دوستان او ممکن است این پست را ببینند و بیشتر به سایت شما بروند. همچنین، با افزایش تعداد فالوورهای شما در شبکه های اجتماعی، فرصت هایی برای به اشتراک گذاری محتوا و تبلیغات بهتر وجود دارد که باعث افزایش ترافیک سایت شما می شود.

آیا خرید سوشیال سیگنال می تواند به رتبه سایت من در موتورهای جستجویی کمک کند؟

خرید سوشیال سیگنال نمی تواند به طور مستقیم به رتبه سایت شما در موتورهای جستجویی کمک کند، اما می تواند به صورت غیرمستقیم تأثیرگذار باشد. اگر اعتبار اجتماعی بیشتری برای سایت شما در شبکه های اجتماعی وجود داشته باشد، این می تواند به افزایش تعداد لینک های بازگشتی (backlink) به سایت شما و افزایش سرعت ویروسی شدن محتوا کمک کند. این موارد می تواند به طور غیرمستقیم به بهبود رتبه سایت شما در موتورهای جستجویی کمک کند.

در نهایت، لازم به ذکر است که خرید سوشیال سیگنال به تنهایی نمی تواند کسب و کار شما را رشد دهد و باید به عنوان یک استراتژی کوتاه مدت در نظر گرفته شود. به طور کلی، بهتر است از روش های پایدار و موثر تری مانند بهینه سازی موتورهای جستجویی (SEO)، تولید محتوای با کیفیت و استفاده از روش های بازاریابی دیجیتال استفاده کنید. با این حال، خرید سوشیال سیگنال می تواند به عنوان یک راهکار موثر در جذب توجه و افزایش اعتبار اجتماعی به کمک شما بیاید، اما باید از فروشنده های معتبر و قابل اعتماد خرید کنید تا به مشکلاتی مانند کاهش فالوورها و افزایش بیش از حد تعداد فالوورهای جعلی نخورید. همچنین، باید به یاد داشته باشید که سوشیال سیگنال تنها یک عامل از عوامل موثر برای جذب ترافیک و رشد کسب و کار شما است و باید به همراه استراتژی های دیگر مورد استفاده قرار بگیرد.

بعد از خرید سوشیال سیگنال آیا می توانیم آن ها را چک کنیم؟

بله، با استفاده از سایت های چکر سوشیال سیگنال که در بالا لینک آن ها قرار داده شده است، می توانید وضعیت سوشیال سیگنال خود را قبل و بعد از سفارش بررسی نمایید. همچنین ما اسکرین شات قبل و بعد از سفارش سوشیال سیگنال را برای شما ارسال خواهیم کرد.

آیا سوشیال سیگنال به اندازه بک لینک موثر می باشد؟

بستگی دارد، در سئو هیچ قطعیتی وجود ندارد و بهتر است که از همه نظر فاکتورهای سئو امتیاز بالاتری نسبت به رقبا داشته باشید از جمله سوشیال سیگنال، بک لینک (انواع بک لینک: بلاگی، رپورتاژی، Edu  و Gov، کامنتی و ….) تکنیکال، آن پیج سئو (Onpage-seo) و محتوا

ممکن است بعد از سفارش سوشیال سیگنال سایت من پنالتی شود؟

در حدود 5 سال تجربه ام با سوشیال سیگنال هیچ مورد پنالتی را ندیده ام… در ضمن پکیج های ارائه شده توسط آسا سیستم پکیج های با کیفیتی هستند. اما هیچ تضمینی برای پنالتی نشدن سایت شما وجود ندارد و پنالتی سایت تحت عوامل مختلفی ممکن است رخ دهد و معمولا نمی توان دلیل دقیق آن را مشخص کرد.

سوشیال سیگنال بهتر است یا بک لینک؟

هر دو خوب هستند و به نسبت سایت، کلمه کلیدی و رقبای شما متفاوت است و بهتر است که همه موارد در سئو انجام شود تا عملیات سئو طبیعی به نظر برسد. در بعضی پروژه ها ما کمبود بک لینک نداریم بلکه رقیب در شبکه های اجتماعی فعالیت خوبی داشته است. به همین دلیل ما هم لازم داریم با تقویت سوشیال سیگنال در این پارامتر سئو هم از رقیب جلو بزنیم. همچنین اگر رقیب سوشیال سیگنال نداشته باشد، خرید سوشیال سیگنال میتواند به شما کمک کند.

۳۰ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • ممنون از توضیحات کاملتون درباره سوشال سیگنال فقط یک سوال برای خرید سوشال سیگنال چه مواردی را باید ارسال کنیم؟

  پاسخ
  • ممنون از شما دوست عزیز
   خوشحالیم که محتوا برای شما مفید بوده. برای خرید سوشیال سیگنال فقط کافیه لینک صفحه مورد نظر خودتون رو ارسال کنید و پس از انجام سوشیال سیگنال گزارشی همچون گزارش بالا خدمت شما ارسال خواهد شد.

   پاسخ
 • خرید سوشیال سیگنال با استفاده از هدیه توبانک را چطوری باید انجام بدیم؟

  پاسخ
 • من از آقای سرخوش پکیج ۸۱۰۰ سوشیال سیگنال رو تهیه کردم خیلی عالی بود و دقیقا همون تعدادی که گفته بودن حتی بیشتر از اون تعداد انجام شده بود. حتما به شما پیشنهاد میکنم از سوشیال سیگنال استفاده کنید که کم خطر ترین روش آف پیجه

  پاسخ
  • خواهش میکنم خوشحالم که از پکیج سوشیال سیگنال راضی بودید. حقیقتش ما قیمت های رقبا و سواستفاده رقبا را دیدیم تصمیم گرفتیم این سرویس را به خدماتمون اضافه کنیم تا جلوی سواستفاده رقبا که با قیمت های گزافی میفروشن گرفته بشه.

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید ببخشید سوشیال سیگنال در حال حاضر فعاله؟ اگر سوشیال سیگنال سفارش بدم انجام میشه؟

  پاسخ
 • سارا مولایی
  آبان ۸, ۱۴۰۱ ۹:۱۵ ب.ظ

  این سوشیال سیگنال خطری برای سایت نداره؟ باعث پنالتی نمیشه؟

  پاسخ
  • دوست عزیز خرید سوشیال سیگنال یکی از کم خطرترین روشهای آف پیج off-page هست که لینک سایت شما در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود و اگر رقیب شما سوشیال سیگنال داشته باشد بهتر است شما از رقیب سوشیال سیگنال بیشتری داشته باشید و اگر رقیب شما سوشیال سیگنال ندارد اگر شما سوشیال سیگنال داشته باشید در این مورد می توانید از رقیب خود برنده باشید

   پاسخ
  • سلام میخواستم بدونم الان سفارش بدم برای سوشیال سیگنال چقدر زمان میبره تا اماده بشه؟؟

   پاسخ
 • سلام ببخشید یه سوالی واسم مطرح شده که با توجه به کم خطر بودن خرید سوشیال سیگنال میشه خرید سوشیال سیگنال رو جایگزین خرید بک لینک کرد؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز نه متاسفانه توی سئو نمیشه چیزی رو جایگزین چیز دیگه کرد و باید همه فاکتورها را با هم رعایت کنید تا سایت طبیعی باشه و توی فاکتورهای مختلف از رقیب برنده باشید. ولی سوشیال سیگنال یکی از کم خطرترین روش های آف پیج هست که رقبا توجه کمتری بهش میکنن و با خرید سوشیال سیگنال می تونید با خرید بک لینک کمتری از رقیب برنده باشید.

   پاسخ
 • وب مستر سلام من خرید کردم ازش راضی نبودم چیزی رو که نوشته بود رو تحویل نداد هر چی که خودش دوست داشت یا تونسته بود برامون زد قرار همه شبکه های اجتماعی باشه ولی فقط فیسبوک رو زد

  پاسخ
 • من قبل از اینکه با سایت شما اشنا بشم از سایت فرین اکادمی خرید میکردم ولی قیمتاشون خیلی بالاس. خیلی خوبه که شما با کمترین قیمت این کار رو انجام میدید و توی بودجه صرفه جویی میشه

  پاسخ
 • درود به شما دوست عزیز، ممنون و تشکر همه چیز عالی بود.

  پاسخ
 • رفتار ، راهنمایی ها و کیفیت سرویس ایشون عالیه

  پاسخ
 • من از سایت شما سوشیال سیگنال خریدم خیلی خوب بود. دقیقا همون تعدادی که گفته بودید حتی بیشتر از اون انجام شده بود. دیگه من که مشتری دائم شما شدم. ممنون از توضیحات و سایت خوبتون

  پاسخ
 • خیلی عالی و سریع کار سوشیال سیگنال انجام شد و دو هفته بعد از خرید سوشیال سیگنال از رتبه ۵ به رتبه ۳ رسیدم. ممنون از شما

  پاسخ
 • پارسا وحیدی
  مهر ۲۴, ۱۴۰۲ ۶:۳۹ ب.ظ

  بجز آسا سیستم هیچ کدوم این سایت هایی که اینجا به عنوان بهترین سایت خرید سوشیال سیگنال اومده بهترین سایت خرید سوشیال سیگنال نیست سایت آسا سیستم واقعا کارش عالیه

  پاسخ
 • سلام مهندس من ازتون سوشیال سیگنال گرفتم شما گزارش سوشیال سیگنال فرستادید و انجام شده اما من توی سایت های تست میزنم صفر میاد؟ چرا؟ یعنی سوشیال سیگنال انجام نشده؟

  پاسخ
 • آقا آرمین من قبلا از یکی از همکاران شما که اتفاقا روی کلمه خرید سوشیال سیگنال صفحه اول گوگل هم هستن سفارش دادم متاسفانه هم قیمتشون خیلی خیلی بالا بود هم اینکه هیچ بازخوردی ندیدم. فکر میکنم فیک میزدن ولی همون یباری که از شما سوشیال سیگنال گرفتم یدفعه از رتبه ۶ اومدم رتبه ۳

  پاسخ
 • سلام آقای سرخوش ممنون از کار خوب و عالیتون. اینقدر سوشیال سیگنال ها و کلا کار شما خوبه که دیگه ما شدیم مشتری دائم شما
  فقط با توجه به اینکه ما همیشه از شما خرید میکنیم و محصولات سوشیال سیگنال که هر دو هفته یکبار سفارش میدیم امکانش هست یه کد تخفیف به ما بدید.
  بازم ممنونم از لطف شما

  پاسخ
  • سلام نیما جان خوشحالم که راضی بودی. ما همیشه سعی میکنیم اول مشتری از کار راضی باشه و بهترین کار را تحویل میدیم. حقیقتش قیمت های ما زیر قیمت بازاره و خیلی پایین هست اما به خاطر همکاری بیشتر و البته رضایت شما چشم من یک کد تخفیف ۱۰ درصدی تا آخر آذر ۱۴۰۲ ایجاد کردم با کد تخفیف ۱۰off
   موفق باشی

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up