تو بانک: کسب درآمد 250000 تومانی به ازای هر ثبت نام

folder_openبلاگ
commentبدون دیدگاه
افتتاح حساب در توبانک و دریافت 250 هزار تومان پاداش

با افتتاح حساب و ثبت نام در بانک گردگشکری در اپلیکیشنی به نام “توبانک” بدون هیچ چون و چرایی 200 هزار تومان به صورت نقد به حساب شما واریز می شود. علاوه بر این با معرفی دوستان و آشنایان خود به افتتاح حساب بانکی در اپلیکیشن توبانک، 50 هزار تومان هم پاداش می گیرید. اپلیکیشن توبانک متعلق به یک سی پی ای معتبر در ایران است. اگر می خواهید جزییات این طرح را بدانید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

اگر می خواهید روزانه 500 هزار تومان الی 1 میلیون تومان درآمد داشته باشید و از طرح های ویژه اسنپ، تپسی و ماکسیم آگاه شوید، مقایسه اسنپ، تپسی و ماکسیم از نظر راننده را بخوانید.

CPA یا سی پی ای چیست؟

CPA ها مخفف Cost per action  هستند به معنی هزینه برای هر اقدام. به این صورت که شرکت ها به شما می گویند اگر سرویس ما را به دوستان خود معرفی کنید، و دوستان شما با کد معرف (16053414) شما ثبت نام انجام دهند، شما مبلغی را به عنوان پاداش دریافت خواهید کرد. به عبارت دیگر می توان گفت CPA همان Affiliate marketing یا همکاری در فروش می باشد اما با تفاوت بزرگ دیگر: در این جا نیازی نیست که چیزی را به مشتری بفروشید، در سی پی ای کافیست مشتری یک اپلیکیشن را نصب کند یا ثبت نام انجام دهد تا شما دستمزد خودتان را بگیرید. به این روش درآمدزایی CPA می گویند که از افیلیت مارکتینگ راحت تر می باشد.

کمپانی های خارجی زیادی وجود دارند که از طریق CPA فعالیت می کند برای مثال کمپانی سمراش که ابزار سئو ارائه می دهد، با هر ثبت نام کاربران، 10 دلار به آن ها پاداش می دهد یا سایت constant contact که به ازای هر ثبت نام 5 دلار جایزه می دهد.

توجه: حواستان باشد در سیستم های CPA کار کنید که معتبر باشند و به شما پول پرداخت کنند، برنامه های جعلی زیادی وجود دارند که وعده هایی می دهند ولی متاسفانه پرداختی ندارند.

اما در این مقاله به شما یک سی پی ای (CPA) معتبر از یکی از بانک های معتبر ایرانی را به شما معرفی می کنیم که به ازای هر ثبت نام و افتتاح در حساب و اپلیکیشن توبانک، 200 هزار تومان هدیه می دهد و به ازای هر شخصی که با لینک شما ثبت نام انجام دهد، 50000 تومان پاداش می گیرید.

توجه: برای دریافت 200000 تومان هدیه حتما باید با کد معرف (16053414) شخصی در اپلیکیشن توبانک ثبت نام کنید، به عبارت دیگر حتما باید از طرف شخصی به سیستم معرفی شده باشید تا 200000 تومان پاداش بگیرید و اگر به صورت مستقیم ثبت نام کنید، پاداشی نمی گیرید. تا انتهای این مطلب را بخوانید تا به این مشکل برنخورید و بتوانید 200000 تومان پاداش را بگیرید.

توبانک چیست؟

توبانک، یک نئوبانک است که زیرمجموعه بانک گردشگری می باشد، این نئوبانک به دلیل شروع فعالیت خود و فراگیری در بازار، هدایا و جوایز خوبی اعطا می کند. عموما به این صورت است که کمپانی ها پس از مدتی که مشتری های اولیه خود را به دست می آورند، محدودیت هایی بر روی این جوایز می گذارند. پس اگر می خواهید در این برنامه CPA فعالیت کنید، جهت دریافت جایزه ثبت نام عجله کنید و پس از خواندن این مقاله نسبت به ثبت نام در اپلیکیشن توبانک و معرفی آن به دوستان خود اقدام نمایید. 

همانطور که بالا گفته شد، توبانک یک نئوبانک است، نئوبانک ها شیوه جدید بانکداری، بانکداری الکترونیک یا بانکداری مجازی می باشند. نئوبانک ها در سایر کشورهای جهان مرسوم می باشد و کم کم در ایران هم شناخته می شود. در این روش بانک هیچ شعبه فیزیکی ندارد و همه چیز به صورت آنلاین و الکترونیک است یعنی از افتتاح حساب تا صدور کارت، برداشت، واریز و ….  این روش هم به نفع مشتری می باشد چرا که در وقت وی صرفه جویی می شود و نیاز به مراجعه حضوری به بانک و ترافیک و صف ایستادن ندارد و هم به نفع بانک می باشد که شعبه های فیزیکی خود را حذف می کند، به تعداد زیادی در پرسنل بانک صرفه جویی می شود و یک معامله برد برد (Win win) می باشد.

سوالی که معمولا پرسیده می شود:

آیا نئوبانک ها قابل اعتماد هستند؟

بله، جواب مثبت است. همان طور که گفته شد نئوبانک توبانک، به بانک گردشگری و بانک گردشگری هم به بانک مرکزی متصل است. در واقع اگر اتفاقی بخواهد بیفتد، بانک مرکزی باید پاسخگو باشد و این همان بانک گردشگری می باشد ولی فقط به صورت مجازی است.

زمانی که وارد سایت توبانک به نشانی tobank.ir می شوید، با تصویر زیر روبرو می شوید که در ادامه به تفصیل توضیح خواهیم داد.

طرح رفرال یا زیر مجموعه گیری توبانک

طرح رفرال یا زیر مجموعه گیری توبانک:

هدیه دعوت کننده:

مبلغ پاداش درنظر گرفته شده برای طرح ریفرال در سامانه توبانک برای دعوت کننده به طور ثابت، مبلغ 500 هزار ریال در نظر گرفته می شود. شما با ارائه کد معرف (16053414) خود به دوستان که در اپلیکیشن توبانک قابل مشاهده است و ثبت نام آن ها در توبانک، مبلغ 50000 هزار تومان به صورت نقد و آنی به عنوان جایزه معرف به شما پرداخت می شود.

نکته قابل توجه در این بخش این است که هیچ محدودیتی برای تعداد معرفی افراد به ثبت نام در توبانک ندارید و تا بی نهایت می توانید از این روش درآمدزایی داشته باشید. برخلاف نمونه مشابه بلوبانک متعلق به بانک سامان محدودیت ثبت نام 10 نفر در سامانه وجود داشت که به ازای ثبت نام هر نفر در بلوبانک مبلغ 30 هزار تومان به معرف پرداخت می شد. اما در اپلیکیشن تو بانک محدودیتی در تعداد ثبت نام و معرفی افراد وجود ندارد که به احتمال زیاد در آینده خیلی زود این محدودیت اعمال می گردد. 

هدیه دعوت شونده:

برای پرداخت هدیه به دعوت شونده، مانده آخر روز افتتاح سپرده وی به عنوان مبنا برای پرداخت درنظر گرفته شده و 10% این مبلغ تا سقف 2 میلیون ریال به عنوان هدیه برای ایشان واریز می گردد. این همان نکته مهمی است که در بالا به شما عرض شد. برای دریافت 200000 تومان جایزه به ازای ثبت نام شما حتما باید با کد معرف (16053414) در سایت ثبت نام کرده و مبلغ 2 میلیون تومان را 24 ساعت یا تا 12 شب در حساب خود داشته باشید و پول شما هم مسدود نمی شود و بالافاصله پس از دریافت 200000 تومان می توانید پول خود را به حساب اولیه واریز نمایید. 

توجه: اگر به صورت مستقیم و بدون وارد کردن کد معرف (16053414) در سایت توبانک ثبت نام کنید شامل این طرح 200 هزار تومانی نمی شوید. 

شرایط تحقق پاداش:

1- پاداش دعوت کننده و دعوت شونده منوط به معرفی مشتری جدید به بانک گردشگری می باشد.

2- مبلغ پاداش دعوت کننده با افتتاح سپرده به دعوت کننده تعلق می گیرد و وابسته به واریز وجه و درخواست کارت از سوی دعوت شونده نیست. نیازی نیست که حتما کسی که از طرف شما در توبانک ثبت نام می کند، افزایش موجودی انجام دهد، حساب به صورت کاملا رایگان فعال شده و کارت بانک به آدرس شما ارسال می گردد و شما هم جایزه معرفی 50000 تومانی خود را دریافت می کنید.

برای دریافت 50000 تومان یک ثبت نام و احراز هویت کافیست و این خیلی خوب است. 

3- پاداش دعوت شونده مستقل از درخواست صدور کارت بوده و بر اساس آخرین مانده روز افتتاح سپرده برای ایشان واریز گردد. برای دریافت پاداش معرفی نیازی به صدور کارت نیست و بلافاصبله پس از ثبت نام دوستان شما در اپ توبانک به صورت نقد به حساب شما واریز می گردد. 

افتتاح حساب غیر حضوری بانک گردشگری

برای ثبت نام در توبانک و افتتاح حساب در بانک گردشگری ابتدا نرم افزار توبانک را از پلی استور، کافه بازار و … دانلود کنید که لینک دانلود آن ها را در زیر قرار می دهیم:

دانلود برنامه تو بانک

دانلود توبانک آیفون

دانلود توبانک آیفون از سایت سیب اپ

دانلود توبانک آیفون از سایت سیبچه

دانلود توبانک آیفون از سایت اناردونی

دانلود مستقیم توبانک آیفون ios

دانلود توبانک اندروید

دانلود تو بانک اندروید از پلی استور

دانلود تو بانک اندروید از کافه بازار

دانلود تو بانک از مایکت 

پس از دانلود و نصب برنامه تو بانک و وارد کردن شماره همراه و کد ملی خود، شعبه مجازی را انتخاب کنید.

کد معرف توبانک

جهت ثبت نام در توبانک کد معرف (16053414) را وارد نمایید. 

نحوه ثبت نام در تو بانک

سپس در مرحله بعد، امضای دیجیتال خود را ثبت می کنید.

ثبت امضای دیجیتال در اپ تو بانک

سپس قوانین مربوط به بانک و توبانک را بخوانید و تایید را بزنید.

قوانین توبانک

بر روی احراز هویت الکترونیکی کلیک کنید.

احراز هویت الکترونیکی تو بانک

 

شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید و بر روی دریافت کد فعالسازی کلیک کنید.

وارد کردن شماره همراه در تو بانک

کد فعالسازی که پیامک می شود را وارد نمایید.

کد فعالسازی در توبانک

و حالا از پشت و روی کارت ملی خود عکس گرفته و در بخش مربوطه وارد کرده و بر روی تایید و ادامه کلیک کنید.

توجه: اگر کارت ملی جدید ندارید، می توانید از همان کارت ملی قدیم خود استفاده نمایید.

پشت و روی کارت ملی در توبانک

آپلود کارت ملی در توبانک

کد ملی خود را وارد کرده و بر روی تایید و ادامه کلیک کنید.

وارد کردن کد ملی در اپ توبانک

کد پشت کارت ملی یا کد رهگیری ثبت نام کارت ملی و تاریخ تولد خود را وارد کرده و بر روی تایید و ادامه کلیک کنید.

کد پشت کارت ملی یا کد رهگیری ثبت نام کارت ملی و تاریخ تولد

عکس صفحه اول شناسنامه خود را ارسال کرده و بر روی تایید و ادامه کلیک کنید.

عکس صفحه اول شناسنامه توبانک

نمونه امضا خود را در کادر زیر وارد کرده و بر روی تایید و ارسال امضا کلیک کنید.

نمونه امضای توبانک

 

در این بخش با استفاده از سیستم هوشمند چهره شما را با عکس کارت ملی مطابقت می دهد.

توجه داشته باشید که اگر نور محیط کم یا تاریک باشد، ممکن است تشخیص چهره با مشکل یا به سختی انجام شود اما در محیط با نور مناسب می توانید به سادگی این مرحله را بگذرانید.

سیستم هوشمند چهره توبانک

سپس پیغام زیر برای شما به نمایش درخواهد آمد که با کلیک بر روی موافق ادامه فرآیند به مرحله بعد می روید.

پیغام تشخیص چهره موفق در توبانک

سپس اطلاعات تکمیلی همچون نام، نام خانوادگی، آدرس و …. را وارد کرده و تیک پذیرش قوانین را کلیک کرده و ثبت نام شما تکمیل خواهد شد.

برای ورود به شعبه مجازی بانک گردشگری در اپلیکیشن توبانک اثر انگشت یا رمز ورود خود را وارد نمایید.

ورود به توبانک با اثرانگشت و رمز ورود

به همین سادگی ثبت نام شما در سامانه توبانک تکمیل شد و وارد بخش شعبه مجازی می شوید.

شعبه مجازی توبانک

بر روی افتتاح سپرده جدید کلیک کنید. در این بخش نوع سپرده مورد نظر خود را انتخاب کرده و نسبت به افتتاح حساب در سامانه توبانک اقدام می نمایید.

افتتاح حساب توبانک

حدودا پس از 5 الی 10 دقیقه حساب شما در توبانک افتتاح می شود.

افتتاح حساب در توبانک

پس از افتتاح حساب در توبانک، شماره شبای حساب شما داده می شود که می توانید 2 میلیون تومان را به آن حساب انتقال داده و تا ساعت 12 شب، 200 هزار تومان پاداش برای ثبت نام خود در توبانک بگیرید. پس از دریافت جایزه 200 هزار تومانی خود به صورت نقدی می توانید 2 میلیون تومان را برداشت کنید. تا سقف 2 میلیون تومان، هر مبلغی را تا ساعت 12 شب در حساب خود داشته باشید، 10 درصد آن مبلغ هدیه می گیرید. اگر هم جایزه 200 هزار تومانی نمی خواهید مجبور به واریز 2 میلیون تومان نیستید.

سپس می توانید درخواست صدور کارت بدهید و کارت بانکی شما با پست به صورت کاملا رایگان به آدرس شما ارسال خواهد شد.

درخواست صدور کارت توبانک

پس از صدور کارت بانکی شما، تمامی کارهای که می توانید در بانک به صورت حضوری انجام دهید، در توبانک نیز قابل انجام است.

تبریک می گوییم اکنون شما در توبانک متعلق به بانک گردشگری ایران ثبت نام و افتتاح حساب کردید و مبلغ 200000 تومان پاداش گرفتید. می توانید دوستان و آشنایان خود را به این طرح دعوت کنید و به ازای ثبت نام هر کدام از دوستان خود به صورت نامحدود، 50000 تومان پاداش بگیرید.

نحوه انتقال وجه در توبانک:

ابتدا وارد اپلیکیشن توبانک و شعبه شخصی شوید. بر روی لیست سپرده ها کلیک کنید.

سپرده در توبانک

لیست سپرده های خود را مشاهده می کنید و بر روی خدمات سپرده کلیک کنید.

لیست سپرده توبانک

بر روی انتقال وجه کلیک کنید.

خدمات سپرده توبانک

تنها راه انتقال وجه، استفاده از شماره شبا می باشد.

روش های بدست آوردن شماره شبای حساب:

  1. شماره شبای حساب معمولا بر روی کارت عابربانک نوشته می شود. شماره شبا با IR شروع می شود.
  2. روش دوم مراجعه به سایت بانکی که در آن حساب دارید و تبدیل شماره حساب به شماره شبا می باشد. همچنین می توانید تبدیل شماره شبا + نام بانک برای مثال شماره شبای بانک ملی در گوگل جستجو کنید.
  3. مراجعه حضوری به شعبه یا عابربانک و دریافت شماره شبای حساب خود

در قسمت شماره مقصد، شماره شبا و در قسمت مبلغ، مبلغ مورد نظر جهت انتقال وجه  را بنویسید.

انتقال وجه توبانک

سپس روس انتقال پایا را انتخاب کرده و در مرحله بعد در صورتی صحیح بودن اطلاعات و وارد کردن نام و نام خانوادگی صاحب حساب مقصد بر روی تایید نهایی و انتقال وجه کلیک می کنید.

نحوه انتقال وجه در توبانک

و در نهایت عملیات انتقال وجه با موفقیت انجام خواهد شد و پیام زیر نمایش داده می شود.

عملیات انتقال وجه در توبانک

و به همین راحتی انتقال وجه در اپلیکیشن توبانک انجام شد.

معمولا انتقال پایا کمی زمان بر است ولی در ساعات اداری در کمتر از دو ساعت به حساب شما واریز می گردد.

کد معرف در نرم افزار توبانک: (16053414)

کد معرف توبانک

بر روی ورود به شعبه کلیک کنید.

محل کد معرف در توبانک

پس از ورود به شعبه بر روی پروفایل در قسمت پایین سمت چپ کلیک کنید تا کد معرف (16053414) را ببینید.

در این مقاله از آسا سیستم سعی کردیم تا به صورت کامل توبانک، روش ثبت نام و افتتاح حساب در اپ توبانک را به شما آموزش دهیم. امیدواریم این مقاله برای شما سودمند باشد و از این سیستم بتوانید بی نهایت درآمد داشته باشید و به خوبی از حساب بانکی خود در بانک گردشگری جمهوری اسلامی ایران استفاده کنید. حتما توبانک را به دوستان خود معرفی کنید و یک درآمد ساده برای خود ایجاد کنید. برای راهنمایی دوستان خود لطفا لینک این صفحه از سایت را به همراه کد رفرال یا معرف (16053414) خود در توبانک برای دوستانتان ارسال کنید و همچنین می توانید کد معرف (16053414) خود را در قسمت نظرات همین صفحه وارد کنید تا از این طریق هم درآمدزایی داشته باشید.

برای افزایش فروش و تماس مشتریان خود ثبت کسب و کار خود در گوگل مپ را بخوانید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست