تو بانک: کسب درآمد 250000 تومانی به ازای هر ثبت نام

با افتتاح حساب و ثبت نام در بانک گردگشکری در اپلیکیشنی به نام “توبانک” بدون هیچ چون و چرایی 200 هزار تومان به صورت نقد به حساب شما واریز می شود. علاوه بر این با معرفی دوستان و آشنایان خود به افتتاح حساب بانکی در اپلیکیشن توبانک، 50 هزار تومان هم پاداش می گیرید. اپلیکیشن توبانک متعلق به یک سی پی ای معتبر در ایران است. اگر می خواهید جزییات این طرح را بدانید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

اگر می خواهید روزانه 500 هزار تومان الی 1 میلیون تومان درآمد داشته باشید و از طرح های ویژه اسنپ، تپسی و ماکسیم آگاه شوید، مقایسه اسنپ، تپسی و ماکسیم از نظر راننده را بخوانید.

CPA یا سی پی ای چیست؟

CPA ها مخفف Cost per action  هستند به معنی هزینه برای هر اقدام. به این صورت که شرکت ها به شما می گویند اگر سرویس ما را به دوستان خود معرفی کنید، و دوستان شما با کد معرف (16053414) شما ثبت نام انجام دهند، شما مبلغی را به عنوان پاداش دریافت خواهید کرد. به عبارت دیگر می توان گفت CPA همان Affiliate marketing یا همکاری در فروش می باشد اما با تفاوت بزرگ دیگر: در این جا نیازی نیست که چیزی را به مشتری بفروشید، در سی پی ای کافیست مشتری یک اپلیکیشن را نصب کند یا ثبت نام انجام دهد تا شما دستمزد خودتان را بگیرید. به این روش درآمدزایی CPA می گویند که از افیلیت مارکتینگ راحت تر می باشد.

کمپانی های خارجی زیادی وجود دارند که از طریق CPA فعالیت می کند برای مثال کمپانی سمراش که ابزار سئو ارائه می دهد، با هر ثبت نام کاربران، 10 دلار به آن ها پاداش می دهد یا سایت constant contact که به ازای هر ثبت نام 5 دلار جایزه می دهد.

توجه: حواستان باشد در سیستم های CPA کار کنید که معتبر باشند و به شما پول پرداخت کنند، برنامه های جعلی زیادی وجود دارند که وعده هایی می دهند ولی متاسفانه پرداختی ندارند.

اما در این مقاله به شما یک سی پی ای (CPA) معتبر از یکی از بانک های معتبر ایرانی را به شما معرفی می کنیم که به ازای هر ثبت نام و افتتاح در حساب و اپلیکیشن توبانک، 200 هزار تومان هدیه می دهد و به ازای هر شخصی که با لینک شما ثبت نام انجام دهد، 50000 تومان پاداش می گیرید.

توجه: برای دریافت 200000 تومان هدیه حتما باید با کد معرف (16053414) شخصی در اپلیکیشن توبانک ثبت نام کنید، به عبارت دیگر حتما باید از طرف شخصی به سیستم معرفی شده باشید تا 200000 تومان پاداش بگیرید و اگر به صورت مستقیم ثبت نام کنید، پاداشی نمی گیرید. تا انتهای این مطلب را بخوانید تا به این مشکل برنخورید و بتوانید 200000 تومان پاداش را بگیرید.

0 تا 100 آموزش اپلیکیشن توبانک

 

توبانک چیست؟

توبانک، یک نئوبانک است که زیرمجموعه بانک گردشگری می باشد، این نئوبانک به دلیل شروع فعالیت خود و فراگیری در بازار، هدایا و جوایز خوبی اعطا می کند. عموما به این صورت است که کمپانی ها پس از مدتی که مشتری های اولیه خود را به دست می آورند، محدودیت هایی بر روی این جوایز می گذارند. پس اگر می خواهید در این برنامه CPA فعالیت کنید، جهت دریافت جایزه ثبت نام عجله کنید و پس از خواندن این مقاله نسبت به ثبت نام در اپلیکیشن توبانک و معرفی آن به دوستان خود اقدام نمایید. 

همانطور که بالا گفته شد، توبانک یک نئوبانک است، نئوبانک ها شیوه جدید بانکداری، بانکداری الکترونیک یا بانکداری مجازی می باشند. نئوبانک ها در سایر کشورهای جهان مرسوم می باشد و کم کم در ایران هم شناخته می شود. در این روش بانک هیچ شعبه فیزیکی ندارد و همه چیز به صورت آنلاین و الکترونیک است یعنی از افتتاح حساب تا صدور کارت، برداشت، واریز و ….  این روش هم به نفع مشتری می باشد چرا که در وقت وی صرفه جویی می شود و نیاز به مراجعه حضوری به بانک و ترافیک و صف ایستادن ندارد و هم به نفع بانک می باشد که شعبه های فیزیکی خود را حذف می کند، به تعداد زیادی در پرسنل بانک صرفه جویی می شود و یک معامله برد برد (Win win) می باشد.

سوالی که معمولا پرسیده می شود:

آیا نئوبانک ها قابل اعتماد هستند؟

بله، جواب مثبت است. همان طور که گفته شد نئوبانک توبانک، به بانک گردشگری و بانک گردشگری هم به بانک مرکزی متصل است. در واقع اگر اتفاقی بخواهد بیفتد، بانک مرکزی باید پاسخگو باشد و این همان بانک گردشگری می باشد ولی فقط به صورت مجازی است.

زمانی که وارد سایت توبانک به نشانی tobank.ir می شوید، با تصویر زیر روبرو می شوید که در ادامه به تفصیل توضیح خواهیم داد.

طرح رفرال یا زیر مجموعه گیری توبانک

طرح رفرال یا زیر مجموعه گیری توبانک:

هدیه دعوت کننده:

مبلغ پاداش درنظر گرفته شده برای طرح ریفرال در سامانه توبانک برای دعوت کننده به طور ثابت، مبلغ 500 هزار ریال در نظر گرفته می شود. شما با ارائه کد معرف (16053414) خود به دوستان که در اپلیکیشن توبانک قابل مشاهده است و ثبت نام آن ها در توبانک، مبلغ 50000 هزار تومان به صورت نقد و آنی به عنوان جایزه معرف به شما پرداخت می شود.

نکته قابل توجه در این بخش این است که هیچ محدودیتی برای تعداد معرفی افراد به ثبت نام در توبانک ندارید و تا بی نهایت می توانید از این روش درآمدزایی داشته باشید. برخلاف نمونه مشابه بلوبانک متعلق به بانک سامان محدودیت ثبت نام 10 نفر در سامانه وجود داشت که به ازای ثبت نام هر نفر در بلوبانک مبلغ 30 هزار تومان به معرف پرداخت می شد. اما در اپلیکیشن تو بانک محدودیتی در تعداد ثبت نام و معرفی افراد وجود ندارد که به احتمال زیاد در آینده خیلی زود این محدودیت اعمال می گردد. 

هدیه دعوت شونده:

برای پرداخت هدیه به دعوت شونده، مانده آخر روز افتتاح سپرده وی به عنوان مبنا برای پرداخت درنظر گرفته شده و 10% این مبلغ تا سقف 2 میلیون ریال به عنوان هدیه برای ایشان واریز می گردد. این همان نکته مهمی است که در بالا به شما عرض شد. برای دریافت 200000 تومان جایزه به ازای ثبت نام شما حتما باید با کد معرف (16053414) در سایت ثبت نام کرده و مبلغ 2 میلیون تومان را 24 ساعت یا تا 12 شب در حساب خود داشته باشید و پول شما هم مسدود نمی شود و بالافاصله پس از دریافت 200000 تومان می توانید پول خود را به حساب اولیه واریز نمایید. 

توجه: اگر به صورت مستقیم و بدون وارد کردن کد معرف (16053414) در سایت توبانک ثبت نام کنید شامل این طرح 200 هزار تومانی نمی شوید. 

شرایط تحقق پاداش:

1- پاداش دعوت کننده و دعوت شونده منوط به معرفی مشتری جدید به بانک گردشگری می باشد.

2- مبلغ پاداش دعوت کننده با افتتاح سپرده به دعوت کننده تعلق می گیرد و وابسته به واریز وجه و درخواست کارت از سوی دعوت شونده نیست. نیازی نیست که حتما کسی که از طرف شما در توبانک ثبت نام می کند، افزایش موجودی انجام دهد، حساب به صورت کاملا رایگان فعال شده و کارت بانک به آدرس شما ارسال می گردد و شما هم جایزه معرفی 50000 تومانی خود را دریافت می کنید.

برای دریافت 50000 تومان یک ثبت نام و احراز هویت کافیست و این خیلی خوب است. 

3- پاداش دعوت شونده مستقل از درخواست صدور کارت بوده و بر اساس آخرین مانده روز افتتاح سپرده برای ایشان واریز گردد. برای دریافت پاداش معرفی نیازی به صدور کارت نیست و بلافاصبله پس از ثبت نام دوستان شما در اپ توبانک به صورت نقد به حساب شما واریز می گردد. 

افتتاح حساب غیر حضوری بانک گردشگری

برای ثبت نام در توبانک و افتتاح حساب در بانک گردشگری ابتدا نرم افزار توبانک را از پلی استور، کافه بازار و … دانلود کنید که لینک دانلود آن ها را در زیر قرار می دهیم:

دانلود برنامه تو بانک

دانلود توبانک آیفون

دانلود توبانک آیفون از سایت سیب اپ

دانلود توبانک آیفون از سایت سیبچه

دانلود توبانک آیفون از سایت اناردونی

دانلود مستقیم توبانک آیفون ios

دانلود توبانک اندروید

دانلود تو بانک اندروید از پلی استور

دانلود تو بانک اندروید از کافه بازار

دانلود تو بانک از مایکت 

پس از دانلود و نصب برنامه تو بانک و وارد کردن شماره همراه و کد ملی خود، شعبه مجازی را انتخاب کنید.

کد معرف توبانک

جهت ثبت نام در توبانک کد معرف (16053414) را وارد نمایید. 

نحوه ثبت نام در تو بانک

سپس در مرحله بعد، امضای دیجیتال خود را ثبت می کنید.

ثبت امضای دیجیتال در اپ تو بانک

سپس قوانین مربوط به بانک و توبانک را بخوانید و تایید را بزنید.

قوانین توبانک

بر روی احراز هویت الکترونیکی کلیک کنید.

احراز هویت الکترونیکی تو بانک

 

شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید و بر روی دریافت کد فعالسازی کلیک کنید.

وارد کردن شماره همراه در تو بانک

کد فعالسازی که پیامک می شود را وارد نمایید.

کد فعالسازی در توبانک

و حالا از پشت و روی کارت ملی خود عکس گرفته و در بخش مربوطه وارد کرده و بر روی تایید و ادامه کلیک کنید.

توجه: اگر کارت ملی جدید ندارید، می توانید از همان کارت ملی قدیم خود استفاده نمایید.

پشت و روی کارت ملی در توبانک

آپلود کارت ملی در توبانک

کد ملی خود را وارد کرده و بر روی تایید و ادامه کلیک کنید.

وارد کردن کد ملی در اپ توبانک

کد پشت کارت ملی یا کد رهگیری ثبت نام کارت ملی و تاریخ تولد خود را وارد کرده و بر روی تایید و ادامه کلیک کنید.

کد پشت کارت ملی یا کد رهگیری ثبت نام کارت ملی و تاریخ تولد

عکس صفحه اول شناسنامه خود را ارسال کرده و بر روی تایید و ادامه کلیک کنید.

عکس صفحه اول شناسنامه توبانک

نمونه امضا خود را در کادر زیر وارد کرده و بر روی تایید و ارسال امضا کلیک کنید.

نمونه امضای توبانک

 

در این بخش با استفاده از سیستم هوشمند چهره شما را با عکس کارت ملی مطابقت می دهد.

توجه داشته باشید که اگر نور محیط کم یا تاریک باشد، ممکن است تشخیص چهره با مشکل یا به سختی انجام شود اما در محیط با نور مناسب می توانید به سادگی این مرحله را بگذرانید.

سیستم هوشمند چهره توبانک

سپس پیغام زیر برای شما به نمایش درخواهد آمد که با کلیک بر روی موافق ادامه فرآیند به مرحله بعد می روید.

پیغام تشخیص چهره موفق در توبانک

سپس اطلاعات تکمیلی همچون نام، نام خانوادگی، آدرس و …. را وارد کرده و تیک پذیرش قوانین را کلیک کرده و ثبت نام شما تکمیل خواهد شد.

برای ورود به شعبه مجازی بانک گردشگری در اپلیکیشن توبانک اثر انگشت یا رمز ورود خود را وارد نمایید.

ورود به توبانک با اثرانگشت و رمز ورود

به همین سادگی ثبت نام شما در سامانه توبانک تکمیل شد و وارد بخش شعبه مجازی می شوید.

شعبه مجازی توبانک

بر روی افتتاح سپرده جدید کلیک کنید. در این بخش نوع سپرده مورد نظر خود را انتخاب کرده و نسبت به افتتاح حساب در سامانه توبانک اقدام می نمایید.

افتتاح حساب توبانک

حدودا پس از 5 الی 10 دقیقه حساب شما در توبانک افتتاح می شود.

افتتاح حساب در توبانک

پس از افتتاح حساب در توبانک، شماره شبای حساب شما داده می شود که می توانید 2 میلیون تومان را به آن حساب انتقال داده و تا ساعت 12 شب، 200 هزار تومان پاداش برای ثبت نام خود در توبانک بگیرید. پس از دریافت جایزه 200 هزار تومانی خود به صورت نقدی می توانید 2 میلیون تومان را برداشت کنید. تا سقف 2 میلیون تومان، هر مبلغی را تا ساعت 12 شب در حساب خود داشته باشید، 10 درصد آن مبلغ هدیه می گیرید. اگر هم جایزه 200 هزار تومانی نمی خواهید مجبور به واریز 2 میلیون تومان نیستید.

سپس می توانید درخواست صدور کارت بدهید و کارت بانکی شما با پست به صورت کاملا رایگان به آدرس شما ارسال خواهد شد.

درخواست صدور کارت توبانک

پس از صدور کارت بانکی شما، تمامی کارهای که می توانید در بانک به صورت حضوری انجام دهید، در توبانک نیز قابل انجام است.

تبریک می گوییم اکنون شما در توبانک متعلق به بانک گردشگری ایران ثبت نام و افتتاح حساب کردید و مبلغ 200000 تومان پاداش گرفتید. می توانید دوستان و آشنایان خود را به این طرح دعوت کنید و به ازای ثبت نام هر کدام از دوستان خود به صورت نامحدود، 50000 تومان پاداش بگیرید.

نحوه انتقال وجه در توبانک:

ابتدا وارد اپلیکیشن توبانک و شعبه شخصی شوید. بر روی لیست سپرده ها کلیک کنید.

سپرده در توبانک

لیست سپرده های خود را مشاهده می کنید و بر روی خدمات سپرده کلیک کنید.

لیست سپرده توبانک

بر روی انتقال وجه کلیک کنید.

خدمات سپرده توبانک

تنها راه انتقال وجه، استفاده از شماره شبا می باشد.

روش های بدست آوردن شماره شبای حساب:

 1. شماره شبای حساب معمولا بر روی کارت عابربانک نوشته می شود. شماره شبا با IR شروع می شود.
 2. روش دوم مراجعه به سایت بانکی که در آن حساب دارید و تبدیل شماره حساب به شماره شبا می باشد. همچنین می توانید تبدیل شماره شبا + نام بانک برای مثال شماره شبای بانک ملی در گوگل جستجو کنید.
 3. مراجعه حضوری به شعبه یا عابربانک و دریافت شماره شبای حساب خود

در قسمت شماره مقصد، شماره شبا و در قسمت مبلغ، مبلغ مورد نظر جهت انتقال وجه  را بنویسید.

انتقال وجه توبانک

سپس روس انتقال پایا را انتخاب کرده و در مرحله بعد در صورتی صحیح بودن اطلاعات و وارد کردن نام و نام خانوادگی صاحب حساب مقصد بر روی تایید نهایی و انتقال وجه کلیک می کنید.

نحوه انتقال وجه در توبانک

و در نهایت عملیات انتقال وجه با موفقیت انجام خواهد شد و پیام زیر نمایش داده می شود.

عملیات انتقال وجه در توبانک

و به همین راحتی انتقال وجه در اپلیکیشن توبانک انجام شد.

معمولا انتقال پایا کمی زمان بر است ولی در ساعات اداری در کمتر از دو ساعت به حساب شما واریز می گردد.

کد معرف در نرم افزار توبانک: (16053414)

کد معرف توبانک

بر روی ورود به شعبه کلیک کنید.

محل کد معرف در توبانک

پس از ورود به شعبه بر روی پروفایل در قسمت پایین سمت چپ کلیک کنید تا کد معرف (16053414) را ببینید.

در این مقاله از آسا سیستم سعی کردیم تا به صورت کامل توبانک، روش ثبت نام و افتتاح حساب در اپ توبانک را به شما آموزش دهیم. امیدواریم این مقاله برای شما سودمند باشد و از این سیستم بتوانید بی نهایت درآمد داشته باشید و به خوبی از حساب بانکی خود در بانک گردشگری جمهوری اسلامی ایران استفاده کنید. حتما توبانک را به دوستان خود معرفی کنید و یک درآمد ساده برای خود ایجاد کنید. برای راهنمایی دوستان خود لطفا لینک این صفحه از سایت را به همراه کد رفرال یا معرف (16053414) خود در توبانک برای دوستانتان ارسال کنید و همچنین می توانید کد معرف (16053414) خود را در قسمت نظرات همین صفحه وارد کنید تا از این طریق هم درآمدزایی داشته باشید.

آموزش 0 تا 100 ثبت نام توبانک و دریافت پاداش 250000 تومانی در اینستاگرام

آموزش ثبت نام توبانک در توییتر

برای افزایش فروش و تماس مشتریان خود ثبت کسب و کار خود در گوگل مپ را بخوانید. همچنین در صورتی که سایت دارید برای افزایش رتبه سایت می توانید از خرید سوشیال سیگنال استفاده کنید.

سوالات متداول درباره توبانک و نحوه ثبت نام در توبانک و دریافت پاداش 250000 تومانی

این دو میلیون تومانی که توی حساب میزارید بلوکه میشه؟

خیر، پول شما بلوکه نمیشه و برای این که این جایزه 200000 تومانی را بگیرید کافیه فقط تا ساعت 12 شب پول در حساب شما باشه تا 10 درصد آن پول یعنی 200 هزار تومان را به عنوان هدیه نقدی دریافت کنید.

هر مبلغی بزارم توی حساب، 10 درصد بهم سود میده؟

خیر، برای این که این هدیه 200000 تومانی را دریافت کنید، سقف پول تا 2 میلیون تومان می باشد.

چرا توبانک باید این هدیه رو بهمون بده؟

توبانک یک سیستم بانکی جدید یا نئوبانک جدید می باشد که به جای هزینه های سنگین تبلیغات ترجیح می دهند تا توسط مردم تبلیغ بشه و همچنین به دلیل تازه تاسیس بودن این نئوبانک، این هدیه 200000 تومانی اعطا می گردد.

آیا توبانک معتبره؟ پولمون رو نخوره؟

توبانک یک نئوبانک متعلق به بانک گردشگری و زیر نظر بانک مرکزی می باشد و کاملا معتبر می باشد، تمامی اس ام اس و اطلاعات با نام بانک گردشگری برای شما ارسال خواهد شد. ضمن این که این پولی که توی حساب قرار می دهید میتونه تنها چند ساعت توی حساب بمونه و بعد از دریافت هدیه نقدی از حساب برداشت کنید. برای مثال اگر 2 میلیون تومان در ساعت 10 شب به حساب خود واریز کنید، ساعت 12:30 و پس از واریز هدیه نقدی به حساب خود می توانید 2 میلیون و 200 هزار تومان برداشت نمایید.

نئوبانک چیه؟ چرا باید بانک غیر حضوری باشه؟

نئوبانک ها سیستم بانکداری نوین می باشند که در همه دنیا در حال فعالیت می باشند و در ایران هم کم کم داره شناخته میشه و به دلیل به صرفه بودن از نظر اقتصادی(هزینه های شعبه، کارمندها و …) این نوع بانکداری داره جای بانک های فیزیکی رو میگیره و همونطور که شاهد بودیم چندی قبل بانک سامان تحت عنوان بلوبانک فعالیت خود را شروع کرد و امروز هم توبانک که متعلق به بانک گردشگری است و بانک ها یکی پس از دیگری به سمت این نوع بانکداری می روند.

اگه بانک غیرحضوری باشه چطوری باید کارهای بانکیمون رو انجام بدیم؟

تمامی کارهای بانکی از جمله افتتاح حساب کوتاه مدت، بلند مدت و قرض الحسنه، صدور کارت، دریافت دسته چک، اعطای وام و …. از طریق اپلیکیشن توبانک انجام می گیرد همچنین در هر لحظه از شبانه روز و به صورت 24 ساعته می توانید با پشتیبان های توبانک در ارتباط باشید و سوالات و مشکلات خود را از پشتیبان های توبانک بپرسید.

من ثبت نام کردم ولی جایزه 200000 تومانی بهم نداد؟

توجه داشته باشید برای دریافت هدیه 200000 تومانی حتما باید تا ساعت 12 شب همان روزی که افتتاح حساب کردید موجودی خود در حساب توبانک را به 2 میلیون تومان افزایش دهید و 10 درصد آن پول را دریافت کنید.

برای دریافت پاداش 200000 تومانی حتما باید با کد معرف ثبت نام کنیم؟

بلکه برای دریافت هدیه 200000 تومانی توبان حتما باید با کد معرف (16053414) ثبت نام کنید به عبارت دیگر این هدیه فقط به معرفی شونده پرداخت می شود و اگر به صورت مستقیم و بدون وارد کردن کد معرف 16053414 ثبت نام کنید جایزه 200 هزار تومانی به شما تعلق نمی گیرد.

 

۷۶ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • آسا سیستم از شما سپاسگزارم بخاطر این مقاله کامل
  یک سوال داشتم ازتون:
  این ۲ میلیون تومان چه مدت زمانی باید توی حساب ما بمونه؟

  پاسخ
  • خواهش می کنم خانوم مهشید خوشحالیم که این مقاله برای شما مفید بوده
   برای اینکه جایزه ۲۰۰ هزار تومانی را دریافت کنید کافیه تا ساعت ۱۲ شب همون روزی که ثبت نام کردید مبلغ دو میلیون تومان در حساب شما باشه

   پاسخ
  • سلام
   بنده یک سوال دارم ، اینه که بقیه مزایای توبانک چیه ؟
   دوس دارم بدونم غیر این هدیه چه چیزهای دیگه‌ای هم دارد

   پاسخ
   • سلام دوست عزیز مهمترین تفاوت و برتری توبانک نسبت به بقیه بانک ها اینه که تمامی کارهای بانکی رو شما از طریق اپلیکیشن انجام میدید و اصلا شعبه فیزیکی نداره و نیازی هم به داشتن شعبه فیزیکی نداره. تمامی کارها از طریق اپلیکیشن انجام میشه و در صورت نیاز به پشتیبانی یا سوال پشتیبان های توبانک به صورت ۲۴ ساعته از طریق تلفن یا آنلاین پاسخگو هستند. این طرحی بود برای معرفی توبانک و عضویت از طرف توبانک هدیه به حساب شما واریز میشد.

    پاسخ
   • سلام وقت بخیر
    اینکه با کد معرف ما ثبتنام بشه ۵۰ تومن میدن این طرح هم تموم شده؟؟

    پاسخ
  • سلام
   من ثبت نام مستقیم کردم
   ودارم ازش استفاده میکنم
   اصلا دنبال هدیه وغیره نیستم
   الان مقالات رو خوندم
   به سوال دارم
   دلیل اینکه باید اون کد رو حتما وارد کنیم چیه
   مگه معرف نیست اسم معرف رو باید بدونیم
   شما این سوال رو جواب بده
   نئو بانک ایرانی یا تو بانک شما چرا باید فقط یه کد معرف داشته باشه ؟؟؟؟؟
   وهزاران سوال دیگه
   وآخرین سوال اینکه شما با سرور روسی یا سرمایه پذیر روسی دارید مستقیما کار می‌کنید درسته؟؟؟
   لطفا پاسخ بدید

   پاسخ
   • با سلام شما میتونید ثبت نام مستقیم کنید اما برای دریافت هدیه نقدی توبانک لازمه تا از جانب فردی به توبانک دعوت شده باشید که کد معرف ما ۱۶۰۵۳۴۱۴ می باشد. در صورت عدم وارد کردن کد معرف مشمول هدیه نقدی نمی شوید. توبانک و بلوبانک دو نئوبانک در ایران هستند که متعلق به بانک سامان و گردشگری هستند. نئوبانک ها در سراسر دنیا وجود دارد و توی ایران هم اخیرا بانک ها سمت نئوبانک ها میرن چون از نظر اقتصادی خیلی بصرفه تره.

    پاسخ
 • پول را فقط میشه با پایا انتقال داد؟

  پاسخ
 • دلارام سعیدی
  مرداد ۱۸, ۱۴۰۱ ۹:۴۷ ب.ظ

  من توی ترکیه هستم چرا نمی تونم وارد سایت توبانک بشم؟

  پاسخ
  • متاسفانه توبانک و کلا نرم افزارهای بانکی ایران از خارج از کشور دسترسی ندارد و برای دسترسی به این سایت ها باید حتما از وی پی ان ایران استفاده کنید.

   پاسخ
 • سلام ببخشید این کد معرف رو کجا باید وارد کنم؟

  پاسخ
  • با سلام
   وقتی که شما درحال ثبت نام در توبانک هستید و مدارک مورد نظر رو ارسال می کنید قبل از هرچیزی از شما کد معرف رو میپرسه که باید حتما کد معرف رو ۱۶۰۵۳۴۱۴ وارد کنید وگرنه هدیه نقدی به شما تعلق نمی گیره.
   ضمنا آموزش ۰ تا ۱۰۰ توبانک و نحوه ثبت نام در توبانک به صورت کامل در ویدیو ضبط شده است.
   موفق باشید

   پاسخ
 • سلام ممنون از محتوای کاملتون آموزش توبانک هم به صورت تصویری و هم ویدیویی عالی بود
  فقط یه سوال:
  بعد از ساعت ۱۲ شب پول ما آزاد میشه و میتونیم برداشت کنیم؟

  پاسخ
  • خواهش می کنم خوشحالیم که محتوا برای شما مفید بوده.
   بله از اول هم پول شما بلوکه نشده و هر زمانی که بخواید میتونید ۲ میلیون تومان رو بردارید حتی بلافاصه پس از واریز میتونید برداشت کنید اما برای اینکه پاداش ۲۰۰ هزارتومانی توبانک رو بگیرید باید حتما تا ساعت ۱۲ شب توی حسابتون باشه وگرنه پاداش بهتون تعلق نمیگیره و بعد از ساعت ۱۲ ۲۲۰۰ هزارتومان برداشت کنید.

   پاسخ
 • ممنونم از شما خیلی محتوای کامل و خوبی بود. مخصوصا ویدیو که برای اولین بار اینقدر کامل و مرحله به مرحله نحوه ثبت نام توی توبانک رو آموزش دادید.
  من ثبت نام کردم و همون شب ۲ میلیون ۲۰۰ هزار تومان پولم رو برداشت کردم.

  پاسخ
 • سلام ،مطالب خیلی مفید بود من تونستم افتتاح حساب رو انجام بدم و جایزه ۲۰۰ هزار تومانی هم بعد ساعت ۱۲ شب واریز شد وتونستم کل مبلغ رو انتقال بدم البته اگه کد معرف(۷۷۰۹۳۶۹۸)در کادر کد معرف زده نشه جایزه تعلق نمیگیره

  پاسخ
  • خداروشکر که از محتوای سایت و آموزش نرم افزار توبانک راضی بودید. لطفا لینک این صفحه را برای دوستان خود ارسال کنید تا بتوانند در این مدت محدود این جایزه ۲۰۰۰۰۰ تومانی را دریافت کنند.

   پاسخ
   • با سلام. من امروز عصر افتتاح حساب انجام دادم و شماره کارت هم نمایان شده فقط ۲ میلیون رو واریز نکردم آیا فردا میتونم واریز کنم؟ یا فقط تا ساعت ۱۲ حتما صورت گیرد. کد معرف (۱۶۰۵۳۴۱۴) باید این کد زده بشه تا جایزه تعلق بگیره؟

    پاسخ
    • برای دریافت هدیه نقدی توبانک فقط تا ساعت ۱۲ شب همان روزی که افتتاح حساب کردید فرصت دارید تا وجه را به حساب خود واریز کنید در غیر این صورت شما مشمول هدیه نقدی نمی شوید.

     پاسخ
 • توبانک عالیه منم ثبت نام کردم و ساعت ۱۲ شب ۲۲۰۰ برداشت زدم. یعنی ۲۰۰ هزار تومان توی دو ساعت سود کردم. یارانه ای که دولت بهمون میده ۴۵ ت هست این تقریبا پول ۳، ۴ ماه یارانه رو توی چند ساعت میده فقط با یه افتتاح حساب بانکی حتما انجام بدید.

  یادتون باشه که هرروزی افتتاح حساب کردید حتما تا ساعت ۱۲ شب ۲ میلیون پول به حسابتون واریز کنید. نگران نباشید پولتون مسدود نمیشه و بعد از ساعت ۱۲ که ۲۰۰ هزار تومان به حسابتون واریز شد ۲۲۰۰ برداشت کنید. اینک بگم که اصلا جای نگرانی نیست چون توبانک متعلق به بانک گردشگری و زیر نظر بانک مرکزی هست و کاملا مجاز و قانونی هست. آموزش ۰ تا ۱۰۰ ثبت نام توبانک رو از اینجا بصورت تصویری و ویدیویی ببینید.

  برای دریافت این ۲۰۰۰۰۰ تومان حتما کد معرف ۱۶۰۵۳۴۱۴ رو وارد کنید.

  پاسخ
 • سلام دوستان میتونید از این کد دعوت استفاده کنید ۱۶۰۵۳۴۱۴

  پاسخ
 • سلام ببخشید من از دوستم دعوت کردم ولی پولی برای من واریز نشد الان اون دوستم میتونه ۲ ملیون برای حسابش واریز کنه مشکلی براش پیش نمیاد ۲۰۰ هزار تومن رو دریافت می کنه مسچیشه خیلی زود جواب بدید لطفا

  پاسخ
  • با سلام اگر دوست شما با کد معرف شما ثبت نام کرده باشن ۵۰۰۰۰ تومان هدیه معرف به حساب شما واریز می شود اما به شرط اینکه دوست شما حتما افتتاح حساب انجام داده باشه. اگر ۵۰۰۰۰ تومان به حساب شما واریز نشده احتمالا دوست شما افتتاح حساب انجام نداده از دوست خود بخواهید که افتتاح حساب انجام دهد. در غیر این صورت حتما به پشتیبان توبانک پیام دهید تا مورد را پیگیری نمایند.
   همچنین زمانی که افتتاح حساب می کنید حتما باید تا ساعت ۱۲ شب همان روزی که افتتاح حساب کردید وجه به حساب شما واریز شود در غیر این صورت مشمول ۲۰۰۰۰۰ تومان هدیه نقدی نمی شوید. اگر دوست شما افتتاح حساب انجام داده و ۲ میلیون تومان را به حسابش واریز نکرده و ۲۴ ساعت از افتتاح حساب گذشته دوست شما مشمول ۲۰۰ هزار تومان هدیه نمیشه ولی شما می تونید ۵۰۰۰۰ تومان هدیه خودتون رو دریافت کنید. تنها کافیه تا دوست شما افتتاح حساب کرده باشه حتی اگر ۲ میلیون تومان را واریز نکرده باشه.
   موفق یاشید دوست عزیز

   پاسخ
 • سلام
  می‌توانید از این کد معرف برای عضویت در شعبه مجازی بانک گردشگری استفاده کنید
  ۱۶۰۵۳۴۱۴

  پاسخ
 • سلام
  این طرح هنوز فعال هستش اگه بله تا کی؟ ضمنا کد معرف محدویت دعوت داره یا نه؟

  پاسخ
  • بله خوشبختانه طرح هنوز فعاله و کد معرف ۱۶۰۵۳۴۱۴ محدودیتی نداره و با ثبت نام توی توبانک و وارد کردن کد معرف ۱۶۰۵۳۴۱۴ می توانید ۲۰۰۰۰۰ تومان پاداش نقدی بگیرید.

   پاسخ
 • tobank chie aslan?

  پاسخ
  • دوست عزیز توبانک یک نئوبانکه که یک بانک تمام الکترونیکی هست. آینده بانک های فیزیکی هستند به دلیل صرفه اقتصادی، هزینه شعبه، کارمند و …. همه بانک ها به این سمت میرن همونطوری که الان بانک سامان و گردشگری به این سمت رفتن. شما تمامی کارهای بانکی را از طریق اپلیکیشن انجام میدید. توی متن اطلاعات کامل نوشته شده است

   پاسخ
 • علی محمد افغان
  شهریور ۲۷, ۱۴۰۱ ۱۱:۱۸ ق.ظ

  ممنون از محتوای خوبت من که افغانی هستم میتونم توی توبانک ثبت نام کنم؟

  پاسخ
 • کد معرف تو بانک کجاست؟

  پاسخ
  • دوست عزیز، توی مراحل ثبت نام توبانک بعد از وارد کردن کد ملی، تاریخ تولد و شماره موبایل و بعد از صفحه پذیرش قوانین کادری هست که نوشته کد معرف و برای این که ۲۰۰۰۰۰ تومان هدیه نقدی بگیری باید حتما کد معرف ۱۶۰۵۳۴۱۴ را وارد کنید در غیر این صورت هدیه نقدی شامل شما نمی شود.

   پاسخ
 • سلام اگر مبلغ بیشتر از ۲ ملیون تومن باشد ۲۰۰ تومن رو میده

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز
   حداکثر مبلغی که پاداش داده می شد ۲۰۰ هزار تومان برای مبلغ ۲ میلیون تومان هست. بیش تر از ۲ میلیون تومان میتونید توی حساب واریز کنید اما پاداش با توجه به ۲ میلیون تومان حساب میشه.
   البته توجه داشته باشید که این طرح دیگه لغو شده و مدت این طرح تا ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ بود.

   پاسخ
   • سلام
    می‌توانید از این کد معرف برای عضویت در شعبه مجازی بانک گردشگری استفاده کنید
    ۱۶۰۵۳۴۱۴
    برنامه توبانک را از آدرس زیر نصب کنید
    https://tobank.ir

    پاسخ
 • دوستان من طبق این آموزش پیش رفتم و با کد معرفی ۱۶۰۵۳۴۱۴ که معرفی کرده بودن ثبت نام کردم و تونستم ۲۰۰۰۰۰ تومان بگیرم. توبانک عالیه یه اپلیکیشن کامل هرچیزی که بخواهید داره. ممنون از آسا سیستم بخاطر این آموزش بی نظیرش

  پاسخ
 • تا چه زمانی وقت هست ثبت نام کنیم؟

  پاسخ
  • زمان ثبت نام در توبانک تا ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ بود که در حال حاضر این طرح حذف شده است و عضویت در توبانک جایزه ای نداره. در صورت تمدید این طرح حتما اطلاع رسانی خواهد شد.

   پاسخ
 • سلام
  تا کی جایزه تعلق می گیره؟

  پاسخ
  • متاسفانه جایزه عضویت در توبانک فقط تا ۳۱ شهریور بود و این طرح حذف شده است. در صورت تمدید این طرح حتما اطلاع رسانی خواهد شد.

   پاسخ
 • سلام‌ وقت بخیر
  امکان دریافت جایزه ۲۵۰ تومنی هنوز هم فعال هست؟ انگار تا اخر شهریور مهلت استفاده از این طرح وجود داشته درسته؟

  پاسخ
 • سلام من همه مراحل رو انجام دادم‌مبلغ هم به حسابم واریز شد اما جابجا نکردم،بعد از چند روز پیامک مسدودی کارت برام ارسال شد(نوشته بود به دلیل نقص مدارک)از قسمت ارسال مدارک دوباره فرستادم ولی همچنان در حال بررسی است چقدر طول میکشه رفع مسدودی بشه؟؟

  پاسخ
 • ۶۳۱۳۸۸۹۸

  کدمعرف ۲۰۰ هزارتومانی توبانک

  پاسخ
 • ۶۳۱۳۸۸۹۸
  کدمعرف توبانک افتتاح حساب کنید ۲۰۰ هزارتومان براتون واریز میشه ولی حتما توجه داشته باشید که کد معرف و وارد کنید وگرنه اون مبلغ واریز نمیشه
  ۶۳۱۳۸۸۹۸

  پاسخ
 • ۶۳۱۳۸۸۹۸
  کدمعرف توبانک افتتاح حساب کنید ۲۰۰ هزارتومان براتون واریز میشه ولی حتما توجه داشته باشید که کد معرف و وارد کنید وگرنه اون مبلغ واریز نمیشه
  ۶۳۱۳۸۸۹۸

  پاسخ
 • متاسفم برای این بانک مزخرف که حتی به پشتیبانیشم زنگ میزنم جوابای مزخرف تحویل میده و بعد گوشیو روم قطع میکنه بی ادب. نه موبایل بانکش به درد میخوره نه کارکنانش نه خود بانک و همه عواملش.همه چیزش عقب موندست

  پاسخ
  • بله دوست عزیز متاسفانه عیب این بانک پشتیبانی ضعیفش هست اما خب با این حال در تایمی که هدیه ۲۵۰۰۰۰ تومانی میداد خیلی خوب بود و خیلی از دوستان موفق به دریافت این پاداش نقدی شدن ولی از تاریخ ۳۱ شهریور این طرح حذف شد و این قدر پشتیبانی ضعیفی داره که یکی از ثبت نام هایی که خود ما انجام دادیم هدیه نقدی واریز نشد و پشتیبانی هم هیچ کاری انجام نداد. ثبت نام ما در ساعت ۱۰ شب روزهایی که اینترنت قطع بود انجام شده بود و پشتیبانی این موضوع رو قبول نکرد و گفت باید تا ساعت ۱۲ شب پول واریز می کردید در صورتی که وجه با پایا واریز شده بود و پایا در چرخه بانکی واریز میشه.
   به دلیل این که طرح هدیه نقدی ثبت نام حذف شده است ثبت نام در توبانک فایده ای نداره.

   پاسخ
 • با سلام من میخوام افتتاح حساب کنم کد معرف ندارم چی باید بزنم وقتی دوستان یا کسی تو بانک نداره که بخوام کد معرف بگیرم و یه سوال اینکه هنوزم جایزه ۲۰۰ هزاری هنوز هستش یا خیر تموم شده مدتش

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز میتونید از کد معرف ۱۶۰۵۳۴۱۴ استفاده کنید. فکر میکنم در حال حاضر پاداش ۲۰۰ هزار تومانی حذف شده باشه. این طرح تا ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ اعتبار داشت. مگر الان هم طرح عضویت گذاشته باشند.

   پاسخ
   • سلام… الان که افتتاح حساب انجام دادیم آیا واریز کنیم تا جایزه بگیریم یا نه… میفرمایید مدتش تمام شده.. تکلیف چیست.

    پاسخ
    • شما بعد از افتتاح حساب در توبانک فقط تا ساعت ۱۲ همان شب فرصت دارید تا موجودی خودتون رو افزایش بدید در غیر این صورت مشمول هدیه نمی شوید. ضمن اینکه برای دریافت هدیه نقدی حتما باید با کد معرف ۱۶۰۵۳۴۱۴ ثبت نام کرده باشید.

     پاسخ
  • سلام
   می‌توانید از این کد معرف برای عضویت در شعبه مجازی بانک گردشگری استفاده کنید
   ۱۶۰۵۳۴۱۴
   برنامه توبانک را از آدرس زیر نصب کنید
   https://tobank.ir

   پاسخ
 • ابوالفضل فخرایی
  بهمن ۱۵, ۱۴۰۱ ۱۰:۴۷ ق.ظ

  سلام
  می‌توانید از این کد معرف برای عضویت در شعبه مجازی بانک گردشگری استفاده کنید
  ۱۶۰۵۳۴۱۴
  برنامه توبانک را از آدرس زیر نصب کنید
  https://tobank.ir

  پاسخ
 • سلام دعوت از دوستان که پنجاه هزار تومان هم میده حذف شده؟؟

  پاسخ
 • سلام دوستان میتونید از این کد معرف استفاده کنید.. ممنون میشم
  ۱۶۰۵۳۴۱۴

  پاسخ
 • سلام
  من وقتی شماره را میزنم وبعد وقتی کد را میزنم. میگه مشکلی پیش آمد چندین بار امتحان کردم ولی هردفعه این حرفو گفته
  لطفا کمک کنید من چه کارکنم

  پاسخ
  • سلام وحید جان شاید اینترنتت ضعیفه یا اپلیکیشن توبانک آپدیت نیست. میتونی یکبار برنامه توبانک را حذف و مجدد نصب کنی. همچنین میتونی با پشتیبان های توبانک به صورت آنلاین و تلفنی ۲۴ ساعته در تماس باشی. مطمئنا اونها بهتر میتونن کمکت کنند

   پاسخ
 • سلام.ببخشید جناب ،این بانک و سامانه تسهیلات و وام هم میده؟
  راهنمایی کنید ممنون میشم

  پاسخ
  • سلام مسلم جان بله از طریق اپلیکیشن توبانک میتونید برای وام و تسهیلات هم درخواست بدید. اپلیکیشن توبانک دقیقا یه شعبه بانکه و هرکاری که شما توی بانک انجام میدید توی توبانک هم میتونید انجام بدید

   پاسخ
 • عالی

  پاسخ
 • سلام آیا این تو بانک کلاهبرداری نیست ، اگر کلاه برداری باشد کجا میتونیم شکایت بکنیم ، بعد سوالی دیگه دارم ایا ما تمام مدارک رو وارد کردیم این تو بانک دسترسی به حساب بقیه کارت ها داره یا ن میترسیم که بقیه حساب هارو خالی نکنن ، بعد ایا الان کدوم جایزه اش هست ۲۰۰هزار تومان یا۵۰هزار تومان ، لطفا جواب منو کاملا بدهید ممنون از شما !

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز ممنون از اینکه آسا سیستم را انتخاب کردید
   خیر توبانک کلاهبرداری نیست چرا که توبانک متعلق به بانک گردشگری هست و تمامی اطلاعات هم برای این بانک می باشد. نئوبانکها توی دنیا وجود دارن و توی ایران هم کم کم داره شناخته میشه و بعد از بلوبانک که متعلق به بانک سامان هست توبانک زیرمجموعه بانک گردشگری راه اندازی شده است و بزودی همه بانک ها به سمن نئوبانک ها روی میارن چون از نظر اقتصادی خیلی بصرفه می باشد. خیر دوست عزیز شما با ثبت نام در توبانک فقط دسترسی به اپلیکیشن توبانک دارید و میتونید حساب توبانک خودتون رو ببینید. اپلیکیشن توبانک هم مثل بقیه اپ های موبایل بانک ها هست با این تفاوت که هرکاری که در بانک انجام می دهید در اپلیکیشن توبانک انجام می دهید. بنده اخیرا توی توبانک ثبت نام نکردم که از جایزه جشنواره اطلاع داشته باشم ولی افراد زیادی روزانه در توبانک ثبت نام میکنند که این نشان دهنده وجود و دریافت جایزه عضویت در توبانک هست. هرگونه سوالی در خصوص توبانک را می توانید به صورت آنلاین از چت پشتیبانی توبانک یا تماس مستقیم با توبانک که شماره آن در تماس با ما اپ توبانک وجود دارد مطرح نمایید. برای دریافت جایزه باید حتما کد معرف ۱۶۰۵۳۴۱۴ را وارد نمایید.

   پاسخ
 • سلام وقت بخیر
  و خدا قوت
  سوال داشتم خدمتتان اینکه تویه اپلیکیشن خدمات کارتو میزنم مثلا رمز اول رمز صادر میشه
  من با توجه اینکه کارهامو دریافت کردم از خوده کارت بخام برای خرید….استفاده کنم،
  رمز ثابت ندارن یعنی؟؟
  رمز اول دوم چون داخل اپ…هر بار رمز جدید صادر میشه

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up